Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Aniball – pro snazší porod

 

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball, sloužící k předporodní přípravě a zpevnění svalů pánevního dna po porodu.

Aniball je zdravotnická pomůcka na porod, která na úplném začátku slouží k tomu, aby žena objevila své pánevní dno, jeho sílu a pochopila, na jakém principu funguje. Aniball slouží k předporodní přípravě a regeneraci svalstva po porodu. Je určená k procvičování svalstva pánevního dna, přípravě porodních cest a zpevnění svalstva pánevního dna po porodu. Patří mezi efektivní pomůcky na posílení pánevního dna pro ženy trpící inkontinencí.

Budete-li mít jakékoliv dotazy či připomínky, napište nám. A pokud i Vám Aniball pomůže k lepšímu porodu, budeme rádi, když se o tuto zkušenost s námi podělíte.

https://www.aniball.cz/


Společnost RR Medical s.r.o.

Společnost RR Medical s.r.o. vznikla v roce 2013. Podnětem pro její založení bylo vytvoření zdravotnické pomůcky, která účinným způsobem pomáhá v rámci předporodní přípravy. Na základě osobní zkušenosti Renaty Zichové (jednatelky společnosti) byl vytvořen Aniball, zdravotnický prostředek určen těhotným ženám.

Našim cílem je budování vědomí o možnostech přípravy na porod tak, aby narození dítěte bylo nejen významným a jedinečným, ale také krásným zážitkem. Jsme přesvědčeni o nemalém významu této pomůcky a tisíce zkušeností maminek z ČR i Slovenska to jen dokazují. Spolupracujeme s mnoha porodními asistentkami a centry, v této době už i desítkami porodnic, které efekt této pomůcky potvrzují. Porod vnímáme jako přirozenou součást života, která by měla probíhat v klidu a beze strachu.

Náš osobní přístup ke každému klientovi je pro nás prioritou. Velký důraz klademe na dosažení těch nejvyšších standardů kvality našeho výrobku.

Datum: 15.3.2018 13:38:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště