Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Andys Czech s.r.o.: Vše pro šťastná miminka!

 

Firma Andys Czech přiveze na ProDítě sortiment, který zde bude mít svoji premiéru. Z nejzajímavějších novinek budou k vidění moderní kočárky BO JUNGLE, inovativní sonický zubní krtáček pro děti InnoGIO nebo přístroj pro přípravu jídel Nutribaby+ XL, který oceníte nejen při péči o miminka.

Moderní a kvalitní kočárky BO JUNGLE ve 3 řadách

Strolly – v jednoduchosti je krása. Má většinu vlastností špičkových kočárků, takže je pohodlný a vhodný pro každodenní cesty městem a přírodou.

Suvvy - kočárek inspirovaný belgickým životním stylem, který se zaměřuje na pohodlí a pohodu dětí za každého počasí. Jsou správnou volbou zejména pro aktivní rodiče.

Lummy – kočárek, který stejně jako měsíc září vysoko na obloze, mírumilovně a neochvějně hlídá a doprovází rodiče s dětmi na cestách životem.

Ergonomická vanička B-Bear od BO JUNGLE

Vaše dítě si bude užívat koupel ve vaničce s tvary roztomilých medvědích uší. Součástí je lehátko do vaničky s přísavkami pro ty nejmenší a praktická odnímatelná miska na mýdlo. Pro snadné vypuštění vody je vanička vybavena výpustí.

Značka InnoGIO

Značka InnoGIO představuje inovativní sonický zubní kartáček pro děti s funkcí 360°. Nová třístranná hlava 360° důkladně vyčistí zuby a dásně vašeho dítěte. Inovativní rukojeť usnadňuje držení kartáčku a ochranný kryt uchovává kartáček čistý. Kartáček je vybaven vestavenou baterií s bezdrátovým dobíjením.

Značka Babymoov

Nutribaby+ XL je multifunkční přístroj pro přípravu jídel pro miminko i celou rodinu. Díky svým vlastnostem (vaření v páře, 3 rychlosti mixování) pomáhá při přípravě mnoha zdravých a chutných receptů. Má 6 funkcí: vaří (v páře), mixuje (3 rychlosti), rozmrazuje, ohřívá mléko, ohřívá příkrmy a sterilizuje. XL kapacitu tvoří 3 koše na vaření v páře umožňující vaření bez nutnosti míchání různých druhů potravin.

Jsme velkoobchodní firma s dětským a kojeneckým zbožím působící na trhu již od roku 2002. Na námi zastupované značky máme výhradní distribuci pro ČR a SR. Více informací najdete na webu www.andys.cz.

 

Datum: 19.2.2020 14:06:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště