Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRINTexpo
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh technologií pro tisk, signmaking a signage

UNICODE M&D – etiketovací jednička!

 

Společnost UNICODE M&D s.r.o. nabízí kompletní řešení v oblasti čárového kódu a etiketování. Dodává technologie pro tisk a snímání čárových kódů a etiketovací stroje. Je autorizovaným distributorem termo a termotransferových tiskáren etiket a štítků značek GODEX a CITIZEN. Pro tiskárny nabízí širokou škálu spotřebního materiálu, jako jsou etikety a TTR pásky. Vyrábí manuální a automatické aplikátory etiket, které integrujeme do výrobních a balících linek. UNICODE M&D dále nabízí ruční snímače 1D a 2D čárových kódů a datové terminály CipherLab, pro které vytváří skladové a majetkové evidence.

Společnost UNICODE M&D představí návštěvníkům následující novinky:

Termotransferové tiskárny etiket GODEX RT200, RT230
Jsou velice kompaktních rozměrů a jsou vhodné pro menší objemy tisku. Tiskárny umožňují tisk čárových kódů, textů a grafiky. Tato řada má velice jednoduché ovládání a je vhodná do kancelářských prostředí. Pro komunikaci slouží USB, Ethernet a RS-232 rozhraní.

 

 

Aplikátory etiket LABEL s předřazenou tiskárnou AG2000
je průmyslová termotransferová tiskárna EZ-2000+ s integrovaným aplikačním ramenem. Aplikátor potiskuje a nanáší samolepící etikety na shodné předměty pohybující se konstantní rychlostí. Aplikace etikety se děje ve směru pohybu značeného předmětu na horní nebo pravou boční stranu. Aplikační rameno se zabudovaným ventilátorem umožní aplikovat etikety vyšší nebo shodnou rychlostí s rychlostí tiskárny.

Aplikátor LABEL TRANSFER Aplikátory řady „LABEL TRANSFER“ jsou určeny pro potisk a aplikaci etiket v balících, plnících a výrobních linkách. Jsou vhodné do aplikací, kde se mění údaje na etiketě s výrobní sérií a výrobní série jsou dostatečně dlouhé. Aplikátory jsou vybaveny předřazenou termotransferovou tiskárnou umožňující jednobarevný potisk etiket čárovými kódy, texty a grafikou. Aplikátory se vyrábí v různých kombinacích provedení. Provedení aplikátorů se liší maximální rychlostí podávání etiket, maximální šíří aplikovaných etiket, způsobem aplikace a typem integrovné tiskárny.

Novinky mezi aplikátory společnosti UNICODE M&D mohou vidět návštěvníci v pavilonu B brněnského výstaviště na stánku č. 042 nebo více informací na:  www.unicode.cz.

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - PRINTexpo

Video - PRINTexpo

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště