Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-9.3. 2013

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Najdete nás na veletrhu

 


Atraktivní nabídka oborů a jistota uplatnění jsou důvodem proč Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita v ČR, patří mezi největší soukromé vysoké školy u nás. Přijďte se o naší kvalitě přesvědčit na veletrh Peníze.
Více informací zde.


Hlavní službou poradenské společnosti Broker Consulting je finanční plánování. To spojuje financování bydlení, spoření, zabezpečení a investování v efektivní celek, díky němuž si klienti naplní strategické finanční cíle s nízkými náklady a bezpečně.
Více informací zde.


Investičníweb.cz
Nezávislý zpravodajský portál pro investory. Vše o burze, akciích, ekonomice, fondech, komoditách, FX a nemovitostech.
Videa, grafy, rozhovory, indexy.


ChytrýHonza.cz
Portál na zprostředkování investičních a dalších finančních produktů on-line. 18 kategorií. 120 dodavatelů. 700 produktů. Investujte rychle, levně, chytře.


Investiční magazín
První skutečně investiční měsíčník na českém trhu. Nabízí exkluzivní rozhovory, investiční doporučení a analýzy, investičně vzdělávací rubriky a alternativní investice.


Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace
Máte při nákupech problémy s reklamacemi a nevíte, jak je řešit? Zajímá vás, jak je to s odstoupením od smlouvy? Prodejce vás odbývá a není s ním řeč? Nevíte si rady? Pomůžeme Vám při obraně před podvodnými společnostmi a jejich triky! Poradíme Vám s Vašimi problémy, které se týkají služeb (např. telekomunikací, dodavatelů energií, smluv o dílo), nájemních vztahů, jak se vyznat v chaosu kolem zdravotnictví, při nákupech bezpečných hraček i oblečení pro děti a zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se spotřebitelské problematiky.
Navštivte bezplatnou osobní poradnu Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace na adrese Mečová 5 v Brně, která je pro vás otevřena od pondělí do čtvrtka v době od 15 do 18 hod. Těšíme se na vaši návštěvu!
Pomůžeme Vám zorientovat se ve vašich právech, poskytneme Vám rady, jak postupovat a jak se bránit proti nezákonnému postupu prodejce. Naši odborní právní poradci jsou vám k dispozici také na telefonní lince 900 10 10 10,-Kč/min.) a to od 1. března 2013 každý všední den od 9 do 18 hodin. Podrobné informace o nás najdete na našich webových stránkách: www.asociace-sos.cz
Jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám!Equa bank
Nabízíme jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s možností vedení zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.
V současné době má Equa bank 30 000 klientů a provozuje 13 poboček po celé České republice.
Naše produkty a služby jsou:

  • Jednoduché a srozumitelné
  • Bez skrytých poplatků
  • Snadno dostupné
  • Uživatelsky příjemné


Sdružení českých spotřebitelů
Poradna při finanční tísni o.p.s. (mezi zakladateli je Sdružení českých spotřebitelů, o.s.) se zaměřuje na bezplatné a nezávislé dluhové poradenství všem občanům před i po podpisu úvěrové smlouvy.

Fond dalšího vzdělávání (FDV)
je příspěvkovou organizací Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Jeho hlavním posláním je realizovat a koordinovat aktivity v oblasti dalšího vzdělávání tak, aby se tato forma vzdělávání stala standardní a všeobecně uznávanou součástí vzdělávacího systému a života občanů v České republice. Fond dalšího vzdělávání aktivně napomáhá při vytváření vhodných podmínek a prostředí pro rozvoj dalšího profesního vzdělávání. Doplňuje tak aktivity Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a dalších aktérů v oblasti dalšího vzdělávání. V současné době realizuje FDV projekty Stáže ve firmách – vzdělávání praxí, Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání, Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v oblasti socioekonomických kompetencí a další. 
V rámci veletrhu Peníze 2013 budou návštěvníci seznámeni s projektem „Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v oblasti socioekonomických kompetencí„ neboli „SEKO“. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky.
Více informací naleznete zde.Poradna při finanční tísni
Poradna při finanční tísni o.p.s. (mezi zakladateli je Sdružení českých spotřebitelů, o.s.) se zaměřuje na bezplatné a nezávislé dluhové poradenství všem občanům před i po podpisu úvěrové smlouvy.Komerční banka, a.s.
je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Je dostupná prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastní distribuční sítě.KB Penzijní společnost, a.s.
je jedním z předních poskytovatelů penzijních produktů na českém trhu. Působí na celém území ČR. Smlouvy o důchodovém spoření a doplňkovém penzijním spoření, lze uzavřít v široké síti poboček Komerční banky, Modré pyramidy stavební spořitelny nebo u smluvních externích partnerů.
Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Finanční skupina České spořitelny je počtem 5,2 milionu klientů největší bankou na trhu. Česká spořitelna již vydala více než 3,1 mil. platebních karet, disponuje sítí 657 poboček a provozuje více než 1445 bankomatů a platbomatů. Na českém kapitálovém trhu patří Česká spořitelna mezi významné obchodníky s cennými papíry.

Jistota a důvěra
Nejdůvěryhodnější banka roku 2012
Česká spořitelna získala v soutěži Fincentrum Banka roku 2012 podeváté v řadě titul Nejdůvěryhodnější banka roku. Pavel Kysilka obhájil loňské první místo a stal se opět Bankéřem roku. V jedenáctém ročníku soutěže zabodovala také Hypotéka České spořitelny, která se stala Hypotékou roku. Titul Nejdůvěryhodnější banka roku se uděluje na základě hlasování veřejnosti a o ostatních titulech rozhoduje odborná porota. Cílem soutěže Fincentrum Banka roku 2012 je ocenění služeb a produktů bank působících v České republice. Základním kritériem je zaměření bank na drobnou klientelu.
Česká spořitelna – penzijní společnost vznikla 1. ledna 2013 transformací Penzijního fondu České spořitelny na penzijní společnost v souvislosti s důchodovou reformou.
Z hlediska počtu klientů i z hlediska objemu finančních prostředků ve správě zaujímal druhé místo na trhu.
Od března 2001 je 100% vlastníkem společnosti Česká spořitelna, která se již v roce 2000 stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Česká spořitelna – penzijní společnost tak disponuje mimořádným zázemím a může svým klientům nabídnout neustále se zvyšující kvalitu služeb.
Hlavním předmětem činnosti je poskytování důchodového spoření ve II. pilíři a doplňkového penzijního spoření ve III. pilíři penzijního systému a dále provozování transformovaného fondu, jehož součástí jsou penzijní připojištění uzavřená před 30. listopadem 2012. Česká spořitelna – penzijní společnost provozuje celkem čtyři důchodové fondy, tři účastnické fondy a jeden transformovaný fond.
WSM
Jedinečná a dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti financí, která expandovala z Miami v USA do zemí nejen Evropské unie, ale i do Ruska, samozřejmostí je i Hong Kong, Singapore a Čína.   Unikátnost našich finančních robotů spočívá v tom, že vydělávají klientům peníze non stop, bez únavy, emocí, citů a bez vysokých a skrytých poplatků.
Finanční robot s umělou inteligencí, který je jedničkou našeho portfolia, měl v roce 2012 zhodnocení 110%.

PENíZE 2013

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - PENíZE

Podporují nás

 

Mediální partner 

Současně také

Prodítě
7. – 10. března 2013

Rybaření
7. – 10. března 2013

FRANCHISE MEETING POINT
8. – 9. března 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště