Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-9.3. 2013

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Zúčastněte se jediného veletrhu osobních financí v ČR!

 

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE, který se uskuteční od 7. do 10. března na brněnském výstavišti je jediným takto zaměřeným veletrhem v České republice. Poskytuje ucelený prostor pro prezentaci problematiky osobních financí, jak pro širokou, tak i pro odbornou veřejnost. Souběžně s veletrhem PENíZE se konají tradiční veletrhy Prodítě a Rybaření, jejichž společné konání garantuje návštěvnost na 30.000 návštěvníků. Letos nově se souběžně koná také veletrh Franchise Meeting Point.

Jedinečný prostor pro Vaši prezentaci - veletrh PENíZE 2013
Veletrh PENíZE představuje unikátní, nákladově velmi efektivní možnost oslovení koncových zákazníků jak z běžných, tak bonitních segmentů s přesně definovanou potřebou a zájmem o finanční služby. Nabídku vystavovatelů veletrhu doplňuje doprovodný program, který je zaměřen jak na širokou, tak i odbornou veřejnost, a věnuje se aktuální problematice nejenom z pohledu vládních reforem, ale v širších souvislostech. Veletrhu i doprovodného programu se účastní zástupci vlády, a další VIP osobností ze světa financí.

Nejenom veletržní expozice
Veletrh PENíZE nabízí široké spektrum možností prezentace vystavovatele. Základ prezentace tvoří veletržní expozice, přičemž si vystavovatel může vybrat jak z nabídky předpřipravených typových expozic, nebo může zvolit individuální řešení na klíč. Nedílnou součástí účasti na veletrhu PENíZE je možnost prezentace vystavovatele v doprovodném programu veletrhu, který je zaměřený na širokou veřejnost. Poslední možnost  prezentace představuje speciální nabídka zviditelnění formou sponzoringu nebo partnerství  zahajovací odborné konference.

Chcete vystavovat výhodněji? Přihlaste se včas!
Získejte termínovou slevu 20 % na výstavní plochu z cen platných po uzávěrce - zašlete přihlášku na veletrh PENíZE do 30. listopadu 2012! Tuto zvýhodněnou cenu na plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu.

PENíZE 2013

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - PENíZE

Podporují nás

 

Současně také

Prodítě
7. – 10. března 2013

Rybaření
7. – 10. března 2013

FRANCHISE MEETING POINT
8. – 9. března 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště