Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-9.3. 2013

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Vysoká škola finanční a správní nabízí jistotou uplatnění

 

Vysokou školu finanční a správní si v loňském roce vybralo téměř šest tisíc studentů. Důvodem jejich rozhodnutí je atraktivní nabídka studia a zejména jistota uplatnění v praxi. S blížícím se obdobím přijímacích řízení je nejvyšší čas vybrat a zajistit si studium vybraného oboru. Seznamte se proto s nimi včas.

Nejkratší cesta k managementu
K nejpopulárnějším oborům patří obor Řízení podniku a podnikové finance, jehož absolventi jsou připraveni nastoupit na pozice manažerů a odborných specialistů v podnicích, finančních centrech holdingů, v investičních nebo poradenských firmách. Malé a střední podniky jsou páteří každé ekonomiky, a proto i uplatnění absolventů VŠFS je téměř stoprocentní. Velmi žádaným oborem je Marketingová komunikace zaměřující se na všestrannou přípravu specialistů a manažerů pro sféru marketingové komunikace a médií. Uplatnění pak můžete najít nejenom v podnikové sféře, ale i v reklamních, mediálních a dalších komunikačních agenturách, ve vydavatelských domech nebo elektronických médiích.
V oblasti bankovnictví a pojišťovnictví jsou vysoce žádáni absolventi oborů Bankovnictví a Pojišťovnictví. Uplatnění nacházejí v profesích spojených s investičními službami a finančními trhy stejně jako absolventi oboru Finance a finanční služby.
Akreditací doktorského studijního programu v oboru Finance navíc naši studenti získali možnost pokračovat ve studiu a dosáhnout titulu Ph.D.

Veřejná správa není žádná hračka
Studium oboru Veřejná správa s možností specializace na Evropskou unii připraví absolventy na odborné pozice ve státní správě, a to jak v institucích v rámci České republiky, tak i ve strukturách EU. Novinkou je  příprava pro pozice  specialistů v politických stranách, lobbyistických a dalších organizacích. Díky oboru Veřejné finance absolventům nezůstanou utajeny žádné otázky týkající se rozpočtů na všech úrovních a propojení ekonomiky s veřejnou správou vůbec. Úzké propojení poznatků obecné ekonomie s veřejnými financemi a veřejnou ekonomikou umožní absolventům uplatnit se i v soukromých podnicích střední a větší velikosti.
Pro ty, kteří se nebojí výzev a mají rádi matematiku a informatické myšlení, je otevřen obor Aplikovaná informatika, jehož náročnost je nejen srovnatelná s jakoukoliv podobnou specializací v rámci celé ČR, ale absolvent navíc získá i potřebné manažerské dovednosti.

Poznej a změň společnost
Obor Sociologie na VŠFS vám otevře svět. Uplatnění najdete nejen v agenturách, při vytváření sociálních průzkumů a analýz, ale i v médiích, personalistice a správních či kulturních institucích. Obory Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě svým absolventům otevřou dveře do komplikované právní oblasti a připraví je do manažerských a právních pozic v podnicích i veřejné správě, stejně jako na možnost vlastního podnikání. Dalšími obory jsou Sociální politika a Politologie.

Mimořádné výsledky si zaslouží mimořádnou podporu
Šancí pro každého studenta je možnost získat atraktivní stipendia až do výše celého školného. Pokud vaše výsledky budou nadprůměrné a zapojíte se i do vědeckovýzkumné činnosti školy, nemusí pro vás finance během studia znamenat žádný zásadní problém. A protože vysoká škola to nejsou jenom hory skript a neustálé učení, najdete na VŠFS i dobrou partu a příležitost zapojit se do mnoha zajímavých mimoškolních činností pořádaných studenty.
O vaší budoucnosti se rozhoduje právě teď, při výběru vysoké školy. Nepodceňujte kvalitu a přijďte se přesvědčit na vlastní oči na naše Dny otevřených dveří, které se konají druhý čtvrtek v měsíci.
Nezapomeňte se také podívat na naše webové stránky www.vsfs.cz. A můžete nás kontaktovat i přímo ve škole, v Informačním centru VŠFS, Estonská 500, Praha 10, tel. 210 088 827, e-mail: prihlaska@vsfs.cz

PENíZE 2013

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - PENíZE

Podporují nás

 

Současně také

Prodítě
7. – 10. března 2013

Rybaření
7. – 10. března 2013

FRANCHISE MEETING POINT
8. – 9. března 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště