Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-9.3. 2013

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Informace ze světa osobních financí

I v sobotu pokračuje Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE, o kterém můžeme říci, že je poradenským centrem pro každého, kdo chce mít své osobní finance pod kontrolou. Nabídku vystavovatelů doplňuje zajímavý doprovodný program, který se odehrává hned na dvou samostatných podiích v kongresovém pavilonu E.

Informace ze světa osobních financí

Dobrá rada nad zlato - u nás zdarma

Nabídku vystavovatelů a informace v doprovodném programu doplňují nezávislá poradenská centra, kterých se účastní přední odborníci z dané problematiky.

Dobrá rada nad zlato - u nás zdarma

Váš maják ve světa osobních financí již dnes!

V těchto dnech otevírá své brány další ročník Veletrhu osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE, který se koná ve dnech od 8. do 9. března na brněnském výstavišti.

Váš maják ve světa osobních financí již dnes!

Česká republika má v ekonomice zřejmě to nejhorší za sebou

Budoucím ekonomickým vývojem Eurozóny a dalším vývojem ve světě se zabývala konference pod názvem Evropa i Česká republika – konečně na správné cestě? Uskutečnila se dnes, den před zahájením Veletrhu osobních financí a osobních investičních příležitostí Peníze, který se koná na brněnském výstavišti od 8. 3. do 9.3. 2013. Tuto prestižní akci organizovala ve spolupráci s Veletrhy Brno a.s. Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. (VŠFS).

Česká republika má v ekonomice zřejmě to nejhorší za sebou

Člověk je v druhém důchodovém pilíři tzv. uzamčený

Důchodová reforma byla jedním z hlavních témat konference Evropa i Česká republika - konečně na správné cestě?, která se uskutečnila na brněnském výstavišti den před zahájením veletrhu osobních financí a osobních investičních příležitostí Peníze. „Důchodová reforma se posunula od minulého roku, do druhého pilíře vstoupilo zatím asi 1500 lidí, což je absolutně málo.

Člověk je v druhém důchodovém pilíři tzv. uzamčený

Evropa i Česká republika konečně na správné cestě?

Druhý ročník úspěšné odborné konference s názvem Evropa i Česká republika konečně na správné cestě? se uskuteční již 7. března 2013 na brněnském výstavišti.

Váš maják ve světa osobních financí

Ve dnech od 8. do 9. března přinese Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE odpovědi na všechny otázky, které se týkají osobních financí, možností financování bydlení nebo dopadů důchodové reformy.

Váš maják ve světa osobních financí

Dopady důchodové reformy v kostce

Zajímají Vás konkrétní dopady důchodové reformy na výši Vašeho důchodu? Víte v čem spočívá princip II. pilíře?

Chcete začít investovat?

Doprovodný program se bude podrobně věnovat také problematice investic. A to hned z několika úhlů pohledu. Pátek by si neměl nechat ujít nikdo, koho zajímá investování na pražské burze, nebo nové trendy ve světě investic.

Nejenom osobní finance, ale i ale veletrh PRODÍTĚ či Rybaření

V termínu od 7. do 10. března bude brněnské výstaviště bude patřit také dětem a jejich maminkách. Koná se zde další ročník veletrhu PRODÍTĚ, který přináší nejširší přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího sortimentu pro děti na českém trhu.

PENíZE 2013

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - PENíZE

Podporují nás

 

Mediální partner 

Současně také

Prodítě
7. – 10. března 2013

Rybaření
7. – 10. března 2013

FRANCHISE MEETING POINT
8. – 9. března 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště