Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PENíZE
8.-9.3. 2013

Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí

Informace ze světa osobních financí

 

I v sobotu pokračuje Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE, o kterém můžeme říci, že je poradenským centrem pro každého, kdo chce mít své osobní finance pod kontrolou. Nabídku vystavovatelů doplňuje zajímavý doprovodný program, který se odehrává hned na dvou samostatných podiích v kongresovém pavilonu E.

Dlouhodobé investování, investování do nemovitostí a alternativní investice
Sobotní doprovodný program se věnuje hned několika zajímavým problematikám, jednou z nich je problematika dlouhodobého úspěšného investování. Diskusní blok se bude věnovat nejlepší investici na rok 2013, investicím do podílových fondů, nebo alternativním investicím. Stranou pozornosti nezůstane ani investování do nemovitostí a možnosti financování.

Důchodová reforma v kostce
Na své si přijdou také všichni ti, kteří chtějí získat ucelený přehled a veškeré dostupné informace o penzijní reformě. Té se věnují ve svém poradenství jednak vystavovatelé na svých stáncích, speciální prostor je jí věnován i v doprovodném programu veletrhu. Jeden diskusní blok představí penzijní reformu v roce 2013 od A do Z, druhý se pak bude věnovat výběru penzijního fondu.

Dobrá rada nad zlato - u nás zdarma
Nabídku vystavovatelů a informace v doprovodném programu doplňují nezávislá poradenská centra, kterých se účastní přední odborníci z dané problematiky. Poradenská centra pořádáme ve spolupráci a díky velkému zájmu Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace a Sdružení českých spotřebitelů - Poradně ve finanční tísni. Nezávislí odborníci poskytnou poradenství nejenom ve finančních, ale i v dalších spotřebitelských oblastech. Víc informací získáte v poradenském centru v pavilonu E.

Programové podium vystavovatelů
V rámci doprovodného programu se v sobotu 9. března se budou návštěvníkům věnovat vystavovatelé i mimo své expozice. V doprovodném programu vystoupí například Sdružení českých spotřebitelů o.s. / Poradna při finanční tísni, o.p.s., kteří zájemce seznámení s činností neziskových poraden. Problematiku exekucí a jejich následků se budě věnovat Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace. Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. pak přiblíží výhody studia na Vysoké škole finanční a správní. Equa bank a. s. pak představí nejen banku, ale i portfolium svých produktů.

PENíZE 2013

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - PENíZE

Podporují nás

 

Současně také

Prodítě
7. – 10. března 2013

Rybaření
7. – 10. března 2013

FRANCHISE MEETING POINT
8. – 9. března 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště