Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
24.-26.2. 2012

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

15. 1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISMVýrobce: Johnson&Johnson Vision Care, The National Technology Park, Limerick, Irsko
Vystavovatel: Johnson & Johnson, s.r.o., Divize Vision Care
Umístění: B stánek 049

Popis:
1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM jsou jednodenní torické kontaktní čočky s nejširší škálou parametrů na trhu. V této čočce se propojily dvě unikátní technologie: Accelerated Stabilisation Design (ASD) a LACREON®. To přináší uživatelům ostré stabilní vidění a zároveň komfortní nošení po celý den. ASD udržuje čočku na správném místě přirozeným tlakem obou očních víček při mrkání. Technologie LACREON® udržuje vlhkost čočky a tím je čočka pohodlná po celý den. Kromě těchto výhod tato čočka pochopitelně přináší svým uživatelům všechny výhody jednodenního režimu nošení a ochranu proti UV záření.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:
První jednodenní měkké torické kontaktní čočky se stabilizačním designem ASD. Ostré a stabilní vidění jsou hlavními faktory pro rozhodování astigmatiků. 1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM představují kombinaci výhody ostrého stabilního vidění dosahovaného díky Accelerated Stabilisation Design a výhodami osvědčené technologie LACREON®. Použití těchto dvou technologií společně s nejširším dostupným rozsahem parametrů poskytuje kontaktologům nyní možnost nabídnout výhody jednodenních kontaktních čoček většímu množství pacientů s astigmatismem a tak opravdu rozšířit trh s jednodenními čočkami. V současnosti je k dispozici 1528 kombinací parametrů.

Technické parametry:
Materiál: etafilcon
Obsah vody: 58 %
Zakřivení: 8,5
Propustnost materiálu čočky pro kyslík (Dk): 21,4 × 10 -11
Propustnost čočky pro kyslík (transmisibilita – Dk/t): 23,7 × 10 -9
Torický design: Accelerated Stabilisation Design (ASD)
Zvlhčující technologie: LACREON®
UV filtr: >85 % UVA; >99 % UVB
Parametry: 12 os, 4 cylindry, + 4,00 D až -9,00 D
více informací o produktu na stánku

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště