Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
18.-20.3. 2016

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Brelis Optosystém

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 07. Brelis Optosystém
Umístění: Pav. B, st. č. 036A
Výrobce: Brelis s.r.o.
Vystavovatel: Brelis s.r.o.

Popis:

Optosystém je na míru vytvořený manažérský systém specializován na správu jedné nebo více provozoven oční optiky. Získá si Vás nejen díky široké škále možností, ale i pokročilými funkcemi jako jsou generování grafu ziskovosti, odesílání a příjmání marketingových sms nebo efektivním sledováním skladových zásob.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Optosystém je postavený na světově nejrozšířenějším typu databáze, která spolehlivě a bezpečně uchovává Vaše data.

V případě zájmu můžete například data ze všech Vašich provozoven vyhodnocovat na jednom místě, což je oporou při řízení více optik. Hlavní výhodou je množství funkcí, které zjednoduší práci se zákazníkem, zakázkami a skladovým hospodářstvím. Komplexní sbírání dat a manažerské výstupy se stanou každodenní oporou při rozhodování o budoucnosti Vaší firmy.

Foto:

Technické parametry:

Systém spustíte bez problémů i na starších PC nebo noteboocích s Windows kde je minimální výška dipleje 900pixelů. Dokáže komunikovat s čtečkami kódů a také přímo odeslat objednávky do některých systémů dodavatelů. Odeslání a příjmání SMS zabezpečuje modem přípojený přes USB.

Další informace:

Díky aktivní spolupráci s majiteli a zaměstnanci očních optik jsme vytvořili systém, který se střetává s pozitivním ohlasem všech zúčastněných stran. Rádi Vám systém odprezentujeme na našem stánku, kde se můžete přesvědčit o jeho přínose pro Vaší optiku.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště