Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
18.-20.3. 2016

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 06. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe
Umístění: Pav. B, st. č. 008
Výrobce: Carl Zeiss Vision GmbH
Vystavovatel: Carl Zeiss spol. s r.o.

Popis:

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou unikátním řešením celodenních brýlových čoček, které zlepšují vidění při řízení, zvlášť při zhoršených viditelnostních podmínkách. K dostání jsou ve verzi jednoohniskové i progresivní. Zcela nová technologie Luminance Design® zohledňuje v čočkách DriveSafe otevřenou zornici oka při slabém světle a optimalizuje brýlovou čočku pro co nejostřejší vidění i v těchto podmínkách. Speciální povrchová úprava DuraVision® DriveSafe filtruje rušivé světlo protijedoucích aut, především od moderních LED a Xenonových světlometů. Pro uživatele progresivních brýlových čoček byl navržen nový design progresivní plochy, který nabízí maximální komfort při střídání pohledů mezi vozovkou, palubní deskou a zpětnými zrcátky. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou ideálním řešením pro bezpečné a pohodlné řízení.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

První čiré celodenní brýlové čočky na světě zlepšující vidění při řízení zvláště za zhoršených světelných podmínek (šero, noc, déšť), snižující oslnění od protijedoucích aut a zlepšující přeostřování při změně pohledu (u progresivní varianty)

Foto:

Technické parametry:

  1. Luminance Design® Technology zohledňuje velikost pupily za šera
  2. DuraVision® DriveSafe - antireflexní vrstva, která redukuje e vnímání oslnění o 64%.
  3. Progresivní design DriveSafe zajišťuje až o 43% větší zóny na střední vzdálenosti pro snadné střídání pohledů mezi palubní deskou a zrcátky a až o 14% větší zóny na dálku pro širší výhled na vozovku.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště