Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
18.-20.3. 2016

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

NAUTILUS

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 05. NAUTILUS
Umístění: Pav. B, st. č. 044
Výrobce: ESSILOR INTERNATIONAL
Vystavovatel: ESSILOR - OPTIKA, spol. s. r o.

Popis:

Nautilus je exkluzivní demonstrační nástroj Essilor, který umožní zákazníkům vybrat s jistotou vhodné brýlové čočky. Umožňuje simulaci jejich budoucího vidění v rámci virtuální i augumentované reality, a to s důrazem na přínos brýlových čoček, které byly optikem doporučeny. Simulovat lze jak kvalitu antireflexních úprav, tak různé designy multifokálních brýlových čoček, provedení Transitions nebo sluneční čočky. Nautilus je navíc přizpůsobitelný dle předpisu nositele.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Virtuální realita je nástrojem, který v posledních letech zaznamenal silný růst a nabízí nesmírné možnosti nejen na poli výzkumu. Nautilus jako první svého druhu umožní zákazníkům díky simulaci virtuální i augumentované reality poznat výhody brýlových čoček a kvalitu svého budoucího vidění. Zprostředkovává jedinečný zážitek, který podpoří doporučení optika ohledně vhodného výběru brýlových čoček a je tedy silným prodejním nástrojem.

Foto:

Technické parametry:

Nautilus obsahuje:

  1. Aplikaci na smartphone NAUTILUS_S, která zajistí kalkulace a slouží jako obrazovka. Kompatibilní se systémem iOS a Android. Vytvoří 2 obrazy pro 3D vidění, čímž vtáhne zákazníka do děje. Obsahuje 3 typy scén: 3D virtuální scéna / scéna v zobrazení 360° / rozšířená augumentovaná realita.
  2. Aplikace na tabletu NAUTILUS_C, kterou používá optik pro ovládání demo brýlí. Nautilus je kompatibilní s jakýmkoli typem tabletu se systémem OS nebo Android.
  3. Speciální demo brýle (headset) přizpůsobitelné PD a korekci nositele

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Připravujeme...

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště