Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
18.-20.3. 2016

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Aktivní rám PolaSkop3D

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 04. Aktivní rám PolaSkop3D
Umístění: Pav. B, st. č. 053
Výrobce: Deutsche Augenoptik AG
Vystavovatel: Augenoptik Domažlice s.r.o.

Popis:

Aktivní rám je inovací moderního LCD optotypu PolaSkop3D, který nově definoval měření refrakce. Aktivní rám přináší optometristům skutečnou přidanou hodnotu a splňuje potřeby všech motoristů.

Test oslnění, Smart Maddox a subjektivní měření noční myopie jsou funkce Aktivního rámu, které poskytují možnost provedení refrakce pro jízdu autem za zhoršených světelných podmínek, deště a v noci.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Aktivní rám PolaSkopu3D přináší optometristům svými funkcemi skutečnou přidanou hodnotu a splňuje potřeby všech motoristů. Designový rám pro PolaSkop3D rozšiřuje možnosti použití tohoto moderního LCD optotypu o tyto funkce:

  • Test oslnění:
    Zobrazí se motiv nočního silničního provozu a zdroj oslnivého světla simuluje protijedoucí vozidlo. Zákazník může posoudit, jak silné oslnění pociťuje, např. s porovnáním různých korekčních hodnot. Můžeme také demonstrovat vliv zákalu na noční vidění.
  • Smart Maddox:
    Maddoxův test pro horizontální nebo vertikální měření s decentrálním osvětlením. Tím nedochází k centrálnímu oslnění oka a my tak můžeme neprodleně přejít k dalšímu měření.
  • Subjektivní měření noční myopie:
    Většina lidí se stává za tmy více krátkozrakými, než za denního vidění. Nasimulujeme noční dopravní situaci v zatemněné místnosti a vyšetřovaného necháme posuzovat rozostřenost bodů v barvách červená/žlutá/zelená. Přitom korigujeme odpovídajícími minusovými čočkami. Test je také možno přepnout pro spektrum barev červená/zelená/modrá.

Foto:

Technické parametry:

Rozměry (ŠxV): 884x580mm
Aktivní rám se suchým zipem, pro PolaSkop3D o velikosti 32", s kabelem s USB konektorem.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště