Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
20.-22.3. 2015

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

11. Brýlové čočky Eyezen

 

začátek hlasování: 17. 3. v 10:00 hod.
konec hlasování: 20. 3. v 8.00 hod.


PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 11. Brýlové čočky Eyezen
Kategorie:
Brýlové čočky
Umístění: Pavilon B, st. 17
Výrobce: Essilor International
Vystavovatel: ESSILOR-OPTIKA, spol. s r.o.

 

Popis:

Dopřejte svým očím odpočinek od digitálního života. Brýlové čočky Eyezen představují řešení pro všechny, kteří denně pracují s digitálními zařízeními a chtějí snížit zrakovou únavu. Unikátní technologie Eyezen Focus podporuje zaostřování zraku na ultra blízkou vzdálenost, například při používání smartphonů. Eyezen zahrnuje řadu jednoohniskových čoček určených pro nositele ve věku 20-45 let a řadu Varilux Eyezen určenou pro presbyopické zákazníky.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Moderní doba zvyšuje nároky na náš zrak. Díky digitálním zařízením se zkracuje čtecí vzdálenost a je velmi proměnlivá. Navíc modrofialové světlo vyzařované z monitorů je pro náš zrak škodlivé. Čočky Eyezen přináší řešení, jak zůstat online a zároveň nechat své oči odpočívat. Unikátní technologie Eyezen Focus podporuje zaostřování zraku, snižuje námahu očí a zlepšuje čitelnost malých zraků. Technologie Light Scan chrání proti škodlivému modrofialovému světlu, snižuje oslnivý odraz, zlepšuje kontrast a pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí očí.

Foto:

Technické parametry:

Čočky Eyezen jsou dostupné jako jednoohniskové (Essilor Eyezen) i progresivní čočky (Varilux Eyezen), každá řada ve třech optimalizacích dle profilu uživatele. Obě řady umožňují plnou personalizaci včeně eyecode. Varilux Eyezen navíc zahrnují nový unikátní parametr pesonalizace "vzdálenost od obrazovky", který přináší optimalizaci vidění na střední vzdálenost.

Další informace:

Čočky Essilor Eyezen jsou vhodné jak pro ametropické tak emetropické zákazníky (pro příležitostné nošení při práci s digitálními obrazovkami).

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště