Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
14.-16.2. 2014

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

13. Exact DS Duo+


NÁZEV EXPONÁTU 13. Exact DS Duo+

PROFIL EXPONÁTU

Exponát:

Exact DS Duo+

Umístění:

pavilon B, stánek 043

Výrobce:

Omega Optix, s.r.o.

Vystavovatel:

Omega Optix, s.r.o.

Popis:

Nejnovější digitální design progresivní brýlové čočky, který využívá speciální zakřivení přední plochy. Zcela unikátní povrchové zakřivení přední plochy speciálně navrženého semifiniše se plynule mění. Tato inovace zajišťuje opticky ideální bázi pro všechny pohledové zóny. Největší výhoda této brýlové čočky je bezkonkurenční zóna do blízka.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Báze je v popředí nové patentované technologie Camber, kterou využívá progresivní brýlová čočka ExactDS Duo+, stojící na základním principu optiky: Pro každou dioptrii existuje ideální báze. Standardizované báze čoček byly navrženy, aby pokrývaly dioptrický rozsah síly, která odpovídá Oswaldově rovnic. Moderní trend, který představuje Exact DS Duo+,  posunuje zakřivení báze směrem dolů díky preferenci estetičtěji působících, plošších čoček. Při kombinaci dioptrie s ideální bází dosahujeme ostřejšího vidění s minimálním bočním astigmatismem. Čím dále je zakřivení báze od ideálního rozsahu, k tím větší ztrátě ostrosti dochází. Brýlová čočka ExactDS Duo+ nabízí elegantní řešení, které představuje další krok v digitální technologii výroby progresivních brýlových čoček.

Foto:

Technické parametry:

Zlepšená zraková ostrost  díky využití vhodného zakřivení podle addice (ostřejší zakřivení báze pro blízko , plošší zakřivení báze pro dálku). Variabilní zakřivení báze - přední plocha je jedinečnou a revoluční novou myšlenkou zohledňující „složení různých sfér“

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště