Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
14.-16.2. 2014

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

07. Brýlové obruby HANNAH


NÁZEV EXPONÁTU 7. Brýlové obruby HANNAH

PROFIL EXPONÁTU

Exponát:

Brýlové obruby HANNAH

Umístění:

pavilon B, stánek 025

Výrobce:

Metzler International s.r.o.

Vystavovatel:

Metzler International s.r.o.

Popis:

Osm modelů Hannah - lehkých a pohodlných brýlových obrub v kombinaci kovu a silikonu v dynamických barevných kombinacích - koresponduje s prvky sportovního a outdoorového oblečení a vybavení značky Hannah. Použití silikonu na brýlových obrubách je ojedinělé. Měkký silikon zajišťuje pohodlné nošení při každodenních i sportovních aktivitách. Použité barevné kombinace a dynamický design resonují s duchem kolekce Hannah. Autorem moderního a přitom nadčasového designu brýlí Hannah je bývalý dlouholetý hlavní designer koncernu Metzler, který je držitelem řady prestižních mezinárodních ocenění za výjimečný design.

Zdůvodnění výjimečnosti exponátu:

Použití silikonu na brýlových obrubách a slunečních brýlích je ojedinělé. Měkký silikon zajišťuje pohodlné nošení při každodenních i sportovních aktivitách. Silikon použitý na stranicích je nealergenní, netoxický a dlouhodobě stabilní materiál. Obruby jsou velmi lehké, váží pouhých 16 g. Stranice jsou potaženy silikonovou vrstvou, která je nealergenní, netoxická a dlouhodobě stabilní. Z důvodů originální tvarů stranic s ohledem na logo Hannah, byly vytvořeny pro stranice speciální formy, které umožňují prolínání různých barev.

Foto:

Technické parametry:

Silikon, použitý na stranicích, je nealergenní, netoxický a dlouhodobě stabilní materiál, který nepodléhá vlivům okolního prostředí (vlhkosti nebo UV záření), extrémně nízkým nebo vysokým teplotám od -100 do 316°C (používá se i ve zdravotnictví a při výrobě pekařských forem). Kovový brýlový střed z nerezové oceli a jádro stranic, povrstvené silikonovým pláštěm. Výroba pomocí speciálních vstřikovacích forem.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště