Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
14.-16.2. 2014

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

WIXI s.r.o.

 

Celosvětově oblíbená značka SPY vstupuje letos konečně na český a slovenský trh!

Když se zadíváte na logo SPY, patrně zjistíte, že už jste ho někdy viděli. Značka SPY působí na světovém trhu již 20 let a proslavila se především na poli brýlí pro extrémní sporty. Ať už je to cyklistika, surfing, snowboarding, lyžování, motokros, rallye či kánoistika – SPY představuje dokonalý design a především dokonalý komfort vidění při každém pohybu.

SPY – to jsou moderní brýle pro každou věkovou kategorii a každou příležitost. V porovnání s ostatními značkami, které jsou u nás dostupné, vyniká SPY skutečně příznivou cenou, širokou variací modelů vždy podle současných trendů a chytlavými kampaněmi, které osloví především mladší cílovou skupinu.

V současnosti zažívá SPY velké úspěchy na všech evropských trzích. Navštivte stánek WIXI s.r.o. a buďte mezi prvními, kteří budou těžit z geniality SPY.

Jedinečný koncept Happy Lens Green – „Polarizační brýle na steroidech“
Využití znalostí světelné terapie při výrobě brýlí přináší takřka revoluci při jejich nošení. Brýle Happy Lens Green Spectra zvýrazňují barvy. Jsou polarizované a propouští dlouhovlnné modré světlo, které je potřebné pro náš mozek. Jsou něco jako „polarizační brýle na steroidech“. Běžné brýle modré světlo blokují. Jeho nedostatek způsobuje únavu a nedostatek pozornosti. S brýlemi Happy Lens se zvyšuje barevný kontrast – uvidíte víc, a zároveň se díky propustnosti dobrého modrého světla budete cítit líp.

Jak Happy Lens fungují?
Inovativní SPY Happy Lens mají speciální patentované zakřivení, které propouští maximální množství určitého druhu "dobrého záření" a zároveň blokuje přístup "špatného záření". Se SPY Happy Lens - jasná skla zvyšující barevný kontrast s polarizační technologií Trident brání průniku škodlivého slunečního záření a zároveň poskytují očím "dobré záření". Toto "dobré záření" nejen že napomáhá vizuálnímu prožitku, ale má také dlouhotrvající pozitivní účinky na organismus, které pocítíte i poté, co si sundáte brýle. Světelné terapie s působením modrého světla je v současnosti využíváno při léčení duševních problémů v severských zemích. Na trhu najdete speciální okenní tabule, světelné komory... Využití propustnosti jen dobrého modrého světla v optice je však revoluční. Více o Happy Lens se dozvíte na našem stánku.

Pevné a pružné obroučky i nadměrné velikosti
Zapomeňte na technologii vstřikování plastů. Obroučky od firmy SPY jsou ve většině případů vyráběny z polykarbonátů, nylonu a dalších velmi pevných a pružných materiálů. Některé modely jsou z Grilamid nylonu, což je velmi pevný a téměř nezničitelný materiál. SPY rovněž nabízí nadměrné velikosti, které v mnoha jiných kolekcích chybí.

Kolekce brýlí RX SPY
Kolekce brýlí RX SPY je novou alternativou na trhu slunečních brýlí. Za touto oblíbenou kolekcí stojí bývalý přední návrhář značky Oliver Peoples. Určena je pro všechny věkové kategorie a najdete v ní velmi moderní kousky za velmi příznivé ceny.

Lepší brýle neseženete – ať už jde o styl, kvalitu, pohodlí nebo nejnovější trendy. A to vše je navíc za velmi dobrou cenu.

Wixi s.r.o. - pavilon B stánek číslo 005 – www.wixi.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště