Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
14.-16.2. 2014

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Safilo

 

Safilo – světový leader ve výrobě luxusního optického zboží

Safilo – světový leader ve výrobě luxusního optického zboží Skupina Safilo Group – světový leader v oblasti výroby high-end a luxusního optického zboží byla založena před 80 lety v roce 1934.

Skupina spravuje jedinečné portfolio svých vlastních značek a značek v licenci, vybraných podle kritéríí konkurenceschopnosti a mezinárodní prestiže, to vše s důrazem na pokrytí širokého spektra zákazníků.

Tvůrčí team složený z více než 150-ti designérů a návrhářů umožňuje skupině Safilo uvádět na trh každý rok více než 3000 nových modelů. Výroba a distribuce probíhá s ohledem na styl a pozici každé z licenčních značek. Značky společnosti Safilo jsou strategicky důležité pro dosažení cílů společnosti ve středním a vysokém segmentu trhu módy a segmentu pro volný čas ve všech kategoriích produktů (dioptrické obruby, sluneční brýle a sportovní výrobky – např. lyžařské brýle, helmy a optické pomůcky pro různé sporty). Skupina Safilo dodržuje zásady, které umožňují spravovat ucelené portfolio, které je diversifikováno z hlediska geografického umístění, věku, pohlaví, příjmové skupiny a potřeb konečného zákazníka.

Mezi vlastní značky skupiny Safilo Group patří Safilo, Carrera, Polaroid, Smith Optics a Oxydo.

Safilo je držitelem licence pro výrobu brýlí mnoha světoznámých značek, mezi které patří Alexander McQueen, Boss, Boss Orange, Hugo, Dior, Fendi, Gucci, Jimmy Choo, Marc by Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co., Pierre Cardin, Saint Laurent a Tommy Hilfiger. Vizionářský přístup skupiny Safilo Group se zaměřuje na posílení své současné pozice na světovém trhu brýlí, posílení své distribuční sítě, zdokonalení designu a investic do výzkumu technologických inovací ve svých výzkumných laboratořích.

Safilo se letos aktivně zúčastní mezinárodního veletrhu OPTA, kde návštěvníkům nabídne nejnovější trendy v oboru oční optiky. Najdete nás v pavilonu B na stánku č. 45.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště