Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
22.-24.2. 2013

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Přihlášené exponáty TOP OPTA 2013

Seznam přihlášených exponátů do soutěže TOP OPTA 2013

 

Brýlová obruba P8227
Výrobce:
Rodenstock GmbH, Německo, www.rodenstock.com
Vystavovatel: Rodenstock ČR s.r.o., Dr. Sedláka 841, 339 01 Klatovy, www.rodenstock.cz
Umístění: Pav. B, stánek č. 028
Popis:  Speciální koncept značky Porsche Design s polyamidovými stranicemi.  Výjimečnost, která přechází i do pohodlí pro nositele se skrývá v jedinečném provedení uchycení brýlových čoček, které jsou fixované v jednom bodě hmoždinkou a minimalizují možnost lomu čočky. Čistý design dodává brýli svěžest a universálnost.

ImpressionIST® 3
Výrobce: Rodenstock GmbH, Německo, www.rodenstock.com
Vystavovatel: Rodenstock ČR s.r.o., Dr. Sedláka 841, 339 01 Klatovy, www.rodenstock.cz
Umístění: Pav. B, stánek č. 028
Popis: ImpressionIST® 3 je cesta k vytvoření dokonalých brýlí. To vše díky unikátn í technologii, která poskytuje špičkové poradenství a nejlepší měření jaké zde kdy bylo. ImpressionIST® 3 ve třech různých verzích s nezávislou poradenskou jednotkou nabízí flexibilní a pohodlné poradenství jako žádný jiný centrovací systém. Volně stojící verze vzbudí okamžitě pozornost stejně tak jako elegantní nástěnná verze s minimálním nárokem na prostor. Stolní verze poskytuje pohodlí při konzultaci u poradenského stolku. ImpressionIST3® je ovládán nezávislou poradenskou jednotkou s dotykovým displejem a s integrovaným PC, který patří mezi HIGH-TECH kategorii. ImpressionIST 3 získal prestižní ocenění iF Award 2012 za design.

Brýlová čočka Rodenstock Impression® 1.5 2
Výrobce: Rodenstock GmbH, Německo, www.rodenstock.com
Vystavovatel: Rodenstock ČR s.r.o., Dr. Sedláka 841, 339 01 Klatovy, www.rodenstock.cz
Umístění: Pav. B, stánek č. 028
Popis:  První progresivní individuální brýlová čočka vyrobená unikátní 3D technologií, kde je možné vypočíst a vyrobit progresivní křivku s rozdílnou cylindrickou hodnotou do dálky a do blízka zohledňující geometrii a fyziologický pohyb očí.

OPTI-FREE PureMoist
Výrobce: Alcon Pharmaceuticals, s.r.o., Budova Gemini B, Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4, Czech Republic
Vystavovatel: Alcon Pharmaceuticals, s.r.o., Budova Gemini B, Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4, Czech Republic
Umístění: Pav. B, stánek č. 62
Popis:  OPTI-FREE® PureMoist® je jediný víceúčelový dezinfekční roztok s unikátním zvlhčujícím systémem HydraGlyde®, který zajišťuje komfort a zvlhčení kontaktní čočky od nasazení až po její vyjmutí. Patentovaný komplex HydraGlyde® se váže na povrch čočky a vytváří kolem ní zvlhčující obal, který působí nezávisle na slzném filmu až po dobu 16 hodin. Duální dezinfekční systém POLYQUAD® a ALDOX®  účinně ničí choroboplodné zárodky, bakterie, plísně, redukuje proteinová a lipidová depozita. Roztok OPTI-FREE® PureMoist® tak napomáhá k zdravému a pohodlnému nošení měkkých kontaktních čoček.

Vuerich B., model Transition skate
Výrobce:
VUERICH BROTHERS, SCP, Binefar 27, 08020 Barcelona, Španělsko, www.vuerichb.com
Vystavovatel: Funforsun s.r.o., Trojanova 354/4, 12000 Praha 2, www.funforsun.cz, +420 608 818 298
Umístění: PAV. B, stánek 047
Popis:  Ručně vyřezávané dřevěné brýle značky Vuerich B. jsou vyrobené z javorového dřeva. Recyklované skateboardy různých barev propůjčují brýlím originální zbarvení - díky několika vrstvám na sobě je každá brýle jedinečná. Detailní zpracování rámečků lze vidět i na pantech, které jsou také ze dřeva. Povrch je potažen třemi vrstvami speciálního oleje na dřevo, který brýle chrání před potem i vnějšími vlivy. Kvalitní sluneční čočky značky Carl Zeiss lze vyměnit za čočky dioptrické.

FEB31st, model Ara
Výrobce:
31 Febbrario srl, Via Magrom 3, 24012 Brembila (BG), Itálie, www.feb31st.it
Vystavovatel: Funforsun s.r.o., Trojanova 354/4, 12000 Praha 2, www.feb31st.cz, +420 608 818 298
Umístění: PAV. B, stánek 047
Popis:  Luxusní italské dřevěné brýle značky FEB31st jsou vyrobené ze 13 vrstev topolového dřeva. Jedná se o brýle pro náročného zákazníka, který si může zvolit barvy jednotlivých vrstev podle svého vkusu a na stranice si nechat vyrýt například svůj vlastní podpis. Brýle jsou potaženy vrstvou oleje chránící jejich povrch před potem a vnějšími vlivy. Kromě dioptrických čoček mohou být do rámečků zasazeny také různé druhy čoček slunečních.

OAKLEY Crosslink
Výrobce:
Oakley Headquarters, 1 Icon, Foothill Ranch, CA 92610, www.oakley.com
Vystavovatel: Mofo Cz, s.r.o., The Lab, Oakley distributor, Náplavní 1, 12000 Praha 2, tel: 222 516 267, www.oakleyshop.cz
Umístění: PAV. B, stánek 064
Popis:  Oakley Crosslink je nová řada optických rámů s převratným designem. S brýlemi Oakley Crosslink můžete jít z kanceláře či školy rovnou na tenisový kurt, turistickou stezku nebo běhat. Oakley Crosslink jsou navrženy tak, aby Vám během sportování nesklouzli z obličeje a to díky speciálnímu materiálu Unobtainium®. Neopomeňme i ultralehký a vysoce odolný rám z materiálu O Matter™, díky kterému zapomenete, že brýle na hlavě máte. Součástí každého balení jsou vyměnitelné nožičky, které vám během vteřiny změní celkový vzhled brýlí.

PT1112 c2
Výrobce:
  POSCH (Německo)
Vystavovatel: POSCH CENTRAL EUROPE, s.r.o., Braunerova 563/7, 180 00 Praha 8, Tel.: 776 657 707, www.poschglasses.com
Umístění:  Pav. B, Stanek 040
Popis: β-titanová dioptrická brýlová obruba. Geniálně vyřešená konstrukce flexi otevírání stranic metodou páky, která zároveň slouží i jako velice zajímavý ozdobný prvek. β-titanium, 55 - 17 - 140,  flexové stranice

Compact 4 HD
Výrobce:
Optelec B.V. , Breslau 4, 2993 LT Barendrecht, The Netherlands, www.optelec.eu
Vystavovatel: Spektra v.d.n, Zátišská 1914/1, 143 00 Praha 4, T 241 774 674 až 5, www.spektra.eu
Umístění: Pav. B stánek 042
Popis:  Compact 4 HD je stylová kamerová lupa s vysokým rozlišením v kapesním provedení s obrazovkou 11 cm a s nastavitelným zvětšením 1,7-12x. Lupou lze číst z ruky nebo v odnímatelném stojánku, který se dobře drží a snadno klouže po čtené předloze. Ve stojánku je obrazovka mírně nakloněna ke čtenáři, takže čtení je velmi pohodlné.

RJ 10984 C1
Vystavovatel: Ambg Ltd s.r.o., U Vozovny 6141/8, 708 00 Ostrava - Poruba, Czech Republik, www.ambg.cz
Umístění: Pav. B, Stánek 037
Popis:  Brýle značky Visible Avantgarde jsou určeny pro ženy, které mají rády život, pestrost a hravost snoubenou s elegancí. Také pro ženy, které se nebojí ukázat světu v těch nejzajímavějších barevných kombinacích použitých pro dotvoření rozmanitých tvarů a dekorů, které často užíváme.  Snoubí v sobě exkluzivitu, nápaditost a ženský element. Tento ryze český design je spoluvytvářen a konzultován jak s optickou tak  i širokou veřejností. Právě takto se snažíme vytvořit ty nejlepší designy a modely, které plně vystihují  veškerá přání zákazníka. Tyto brýle jsou inspirovány samotnými ženami. Líbivé stylizované okvětní plátky symbolizující ženskost se skládají ve výrazný, ale zároveň vzdušný prvek, který podtrhne Vaši krásu.

RJ 11000 C1
Vystavovatel: Ambg Ltd s.r.o., U Vozovny 6141/8, 708 00 Ostrava - Poruba, Czech Republik, www.ambg.cz
Umístění: Pav. B, Stánek 037
Popis:  Visible- brýle navrženy speciálně pro ženy, které touží zaujmout na první pohled své blízké okolí a ukázat mu, jak lze zvýraznit přirozenou ženskou krásu. Bílá barva zaujme především v nadcházející sezóně jaro/léto 2013  a propůjčí Vám zajímavý vzhled ladící s očními liniemi. Tento model vyroben pro český trh za pomoci českých designerů má tvar a barvy, které jsou výsledkem jemné práce. Kombinuje eleganci, rozvernost i jednoduchost. Je spoluvytvářen a konzultován jak s optickou tak i širokou veřejností. Právě takto se snažíme vytvořit ty nejlepší designy a modely, které plně vystihují veškerá přání zákazníka. Tyto brýle jsou inspirovány samotnými ženami. Líbivé stylizované křivky symbolizující ženskost se skládají ve výrazný, ale zároveň vzdušný prvek, který podtrhne Vaši krásu.

CONCEPT S d.o.o.
Výrobce: CONCEPT S d.o.o., SLAVONSKA AVENIJA 26/1, 10 000 ZAGREB, CROATIA, +385 1 2409 209, concept-s@zg.htnet.hr, www.concept-s.hr
Vystavovatel: CONCEPT S d.o.o., SLAVONSKA AVENIJA 26/1, 10 000 ZAGREB, CROATIA, +385 1 2409 209, concept-s@zg.htnet.hr, www.concept-s.hr
Umístění: Pav. B, Stánek 14
Popis:  1.MOVE presentation system, stirring up your presentation of eyeglasses. It is unique kind of presentation at the world market. Shelves move continuously on an oval track and thus creates a real eye-catcher either available as table or window option. MOVE is available in 3 standard lengths and is versatile: Pedestals, cabinets, table versions, free standing units and wall solutions can be designed with this system.
2.SLIDE gallery presentation system, classy display and reliable safety, spectacles and accessories are played to the gallery and protected against shop lifting and dust at the same time. The particular is: after unlocking the system only one product carrier is released at time, while the others stay secured.
SLIDE cabinets modular style opens up a complete new kind of merchandise stocking, The cabinets with their easy moving siding doors serve as a organization system for different trays. So when the trays are taken out, the spectacles are presented customer-friendly and can be stored orderly later again.
3.SWING extremely variable presentation system, space saving miracle and combines storage room with spectacle display in an elegant way. The storages can be pulled out on the side, opened by pivoting and thus give you the opportunity to display and have access to the contained products at the same time.
4.SHINE presentation system newly defines the displaying of sun glasses in an optical shop. Patterns are lasered on acryllic glass and illuminated evenly through LED. Since only engraved areas illuminate, the illumination is only positioned there, where it is wanted: behind sun glasses.
5.NEWS GALLERY is new and exclusive spectacles presentation. The newest eyeglasses models deserve a particular setting and should not disappear in the crowd! This module with its niches creates an impressive setting for high-quality models. The integrated LED illumination is convincing and highlights this kind of wall display in the first place.
6.V TUBE ensures maximum attention:  Eye wear rotate within the slender free-standing display case, that provides high capacity in small surface and can be set up individually or collectively as room dividers. In the lower part is integrated  a magazine which offers more storage space. Both, the upper part as a transparent , and also the bottom of the aluminum body can be opened by sliding doors. TUBE-V will be offered as a manually operated version or with electronic drive.  It is available  in different colors.

OPTA 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště