Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
22.-24.2. 2013

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTA 2013 představila novinky a trendy pro lepší vidění

Jediný odborný veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie na českém a slovenském trhu již téměř dvacet let pomáhá zvyšovat kvalitu nabídky a služeb v tomto klíčovém oboru. Přibližně 80 % všech vjemů přijímáme zrakem a OPTA dlouhodobě pomáhá odborným prodejcům, aby u nás péče o zrak byla na co nejvyšší možné úrovni.

OPTA 2013 představila novinky a trendy pro lepší vidění

FEBA nejsou jen pouzdra

Tradiční český výrobce brýlových pouzder stále rozšiřuje svoji nabídku, v níž dnes už hrají prim obruby a sluneční brýle. Vedle nových modelů unikátní kolekce Exclusive Sunglasses letos premiérově představuje také britské značky Henleys a Pineapple.

FEBA nejsou jen pouzdra

Nesmyslné slevy jsou cestou do pekel

Odborný doprovodný program veletrhu OPTA zahájil páteční blok přednášek věnovaný legislativnímu rámci a ekonomice podnikání v oboru oční optiky.

Nesmyslné slevy jsou cestou do pekel

Miroslav Ševčík na zahájení veletrhu OPTA

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Praha a předseda správní rady Liberálního institutu Miroslav Ševčík přijal pozvání na zahájení veletrhu OPTA a jeho přednáška na téma „Hospodářská situace ČR a její vliv na podnikání“ se setkala s velmi příznivým ohlasem.

Miroslav Ševčík na zahájení veletrhu OPTA

Zahájení veletrhu OPTA se speciálním hostem

Brněnské setkání oboru oční optika, optometrie a oftalmologie již devatenáct let plní funkci nejvýznamnější přehlídky novinek i kontrakční platformy v regionu střední Evropy. U příležitosti zahájení popřáli veletrhu úspěch představitelé oborových sdružení České i Slovenské republiky a také známý ekonom Miroslav Ševčík.

Zahájení veletrhu OPTA se speciálním hostem

Ceny Top Opta 2013 získaly čtyři exponáty

O nejlepší exponáty se na veletrhu OPTA soutěžilo již poosmé a odborná hodnotitelská komise tentokrát vybírala z jedenácti nominovaných výrobků. Čtyři ceny pro vítěze na zahájení veletrhu převzali zástupci vystavujících firem Funforsun, Alcon Pharmaceuticals, Spektra a Rodenstock ČR.

Ceny Top Opta 2013 získaly čtyři exponáty

Jak nebloudit aneb tipy pro Vaši návštěvu

Veletrh OPTA 2013 je umístěn v pavilonu B brněnského výstaviště. Logisticky nejvýhodnější je tedy přijet k bráně číslo 4 a zaparkovat v objektu Expoparking.

Jak nebloudit aneb tipy pro Vaši návštěvu

K počítači nejlépe s brýlemi pro práci v kanceláři

S počítači, mobily, displeji všeho druhu nebo obecněji s dokumenty dnes pracuje stále více lidí. K tomu, aby pracovali v maximálním zrakovém komfortu a předcházeli tak únavě, jim mohou pomoci speciální pomůcky oční optiky. Veletrh OPTA 2013 se zvýrazněným tématem „práce s počítačem“ chce přispět ke větší osvětě této problematiky a zároveň k oslovení početné klientely očních optik novou atraktivní nabídkou.

Přijeďte na OPTU zdarma a v pohodlí!

Pro odborné návštěvníky ze vzdálenějších regionů jsme připravili autobusové zájezdy na veletrh OPTA. Všechny jsou organizovány v sobotu, tedy 23.2. 2013. pro všechny účastníky bude připraveno malé občerstvení a všechny autobusy se vrací večer zpět.

Bezplatné autobusové zájazdy na veľtrh OPTA 2013

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (zástupca Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. a v spolupráci s Optickou úniou Slovenska organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava, vstupenky) na veľtrh OPTA 2013.

OPTA 2013

1

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště