Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
22.-24.2. 2013

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Bezplatné autobusové zájazdy na veľtrh OPTA 2013

 

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (zástupca Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. a v spolupráci s Optickou úniou Slovenska organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava, vstupenky) na veľtrh OPTA 2013 :

Dátum

Miesto odchodu

Čas odchodu

22. 02.2013 (piatok)


Nitra, parkovisko medzi železničnou a autobusovou stanicou

06:00 hod.*

Trnava, autobusová stanica 06:45 hod.*
Bratislava, parkovisko pri budove Istropolisu, Trnavské mýto 07:45 hod.*
Malacky, športová hala pri Bille 08:30 hod.*

22.02.2013


Prievidza, autobusová stanica

05:35 hod.*

Partizánske, autobusová stanica 06:20 hod.*
Bánovce nad Bebravou, autobusová stanica 06:50 hod.*
Trenčín, autobusová stanica 07:30 hod.*

23.02.2013
(sobota)

Košice, autobusová stanica

01:00 hod.*

Prešov, autobusová stanica 01:35 hod.*
Levoča, autobusová stanica 02:45 hod.*
Poprad, autobusová stanica 03:15 hod.*
Liptovský Mikuláš, autobusová stanica 04:10 hod.*
Ružomberok, autobusová stanica 04:25 hod.*
Banská Bystrica, autobusová stanica 05:20 hod.*
Zvolen, autobusová stanica 05:45 hod.*

23.02.2013


Nitra, parkovisko medzi železničnou a autobusovou stanicou

07:00 hod.*

Trnava, autobusová stanica 07:45 hod.*
Bratislava, parkovisko pri budove Istropolisu, Trnavské mýto 08:45 hod.*
Malacky, športová hala pri Bille 09:30 hod.*

* časy odchodov sú orientačné, môžu sa +/- 30 minút zmeniť

Na zájazd sa môžete prihlásiť zaslaním e-mailu alebo telefonicky do 11. 02. 2013.

Vyhradzujeme si právo, že v prípade malého záujmu o účasť na zájazdoch, bude zájazd zrušený, resp. presunutý na iný termín. Ak by bol záujem o odchod z iného mesta pri väčšom počte ľudí kontaktujte nás prosím telefonicky.

Viac informácií o veľtrhu OPTA 2013 nájdete na internetovej stránke www.opta.cz.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budeme Vás môcť privítať na veľtrhu OPTA 2013 v Brne.

Kontakt : Kristína Mičáková, 02/5262 1232, 0911/603 306, info@alfacon.sk

OPTA 2013



Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště