Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
24.-26.2. 2012

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Na stánku Metzler International se návštěvníci vydali na výlet časem.

Metzler Vám představil na veletrhu OPTA nádhernou kolekci „Best Under the Sun“, která byla vytvořena k 75. výročí založení firmy Polaroid.

Na stánku Metzler International se návštěvníci vydali na výlet časem.

AGLAJA představuje novinky v kolekci CONVERSE a nově italskou kolekci DIESEL

DIESEL již více než 30 let celosvětově vyhledávaná italská značka z dílny Renza Rossa. Jeho vizí bylo vytvořit oblečení pro originální mladé lidi, které nebaví jít s proudem. Značku Diesel proslavily především jeans, přestože se značkou se vyrábí nejrůznější druhy oblečení a módních doplňků.

AGLAJA představuje novinky v kolekci CONVERSE a nově italskou kolekci  DIESEL

EBM-METALTEC k.s.: SWITCH IT aneb Obměň svůj vzhled!

O cenu TOP OPTA 2012 se uchází společnost EBM-METALTEC k.s., která na český trh dodává unikátní patentovaný systém obměnitelných brýlových obrouček SWITCH IT. Uživatelé a především uživatelky tak mohou dokonale sladit brýle se svým outfitem.

EBM-METALTEC k.s.: SWITCH IT aneb Obměň svůj vzhled!

Optimissimo představuje tři nové kolekce - ANA HICKMANN, BUGATTI a T-CHARGE

Brazilská supermodelka Ana Hickmann, pracující pro Victoria Secret, vstoupila do světa módy v roce 2000. Její styl byl okamžitě označen jako velmi moderní a během krátkého období se zařadila mezi světovou špičku.

Optimissimo představuje tři nové kolekce - ANA HICKMANN, BUGATTI a T-CHARGE

Johnson & Johnson: Nové jednodenní kontaktní čočky pro astigmatiky

Společnost Johnson & Johnson na veletrhu OPTA 2012 seznámí odbornou veřejnost s aktuální novinkou – jednodenními torickými kontaktními čočkami. Nové čočky astigmatikům zajistí ostré a stabilní vidění nejen při běžných denních činnostech, ale také při aktivitách, kdy dochází k extrémním pohybům a polohám očí a hlavy, jako je například tanec či sport.

SAGITTA představuje novinky pro slabozraké

Společnost SAGITTA oční optikové znají nejen jako distributora obrub a slunečních brýlí věhlasných světových značek, ale také jako předního dodavatele kvalitních lup a pomůcek pro slabozraké. Pro veletrh OPTA 2012, jehož zvýrazněným tématem je „low vision“, si připravila dvě zajímavé novinky.

HOYA představí aplikace pro iPhone a iPad

Svoboda v poskytování služeb pro odborníky v péči o oči

HOYA představí aplikace pro iPhone a iPad

FEBA s.r.o.: Ultralehké sluneční brýle nápaditých tvarů

Právě takové často hledají v očních optikách zákaznice, které chtějí spojit praktičnost s osobitostí a elegancí. Na veletrhu OPTA je najdete na stánku firmy FEBA s.r.o. v unikátní kolekci EXCLUSIVE SUNGLASSES, která se vyrábí v Evropě za použití unikátních technologií.

FEBA s.r.o.: Ultralehké sluneční brýle nápaditých tvarů

Color-optik s komplexním řešením pro „low vision“

Švédská společnost Multilens se specializuje na řešení problémů lidí se silným zrakovým postižením a svými produkty dokazuje, že žádný problém není neřešitelný. Na českém a slovenském trhu tuto celosvětově působící firmu zastupuje společnost Color-optik, která chce na veletrhu OPTA 2012 rozšířit spolupráci s očními optikami v nabídce Multilens barevných filtrů.

Color-optik s komplexním řešením pro „low vision“

Rodenstock se vrací a přiváží novinky

S novou generací progresivních čoček Impression vyrobených unikání technologií Eye Lens Technology, zkráceně EyeLT®, můžete svým zákazníkům nabídnout komfortnější vidění na blízkou a střední vzdálenost. Převratná novinka rozšiřuje zorné pole na čtení až o 40 % a na zahraničních trzích sklidila vynikající ohlas.

OPTA 2012

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště