Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
24.-26.2. 2012

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Johnson & Johnson: Nové jednodenní kontaktní čočky pro astigmatiky

 

Společnost Johnson & Johnson na veletrhu OPTA 2012 seznámí odbornou veřejnost s aktuální novinkou – jednodenními torickými kontaktními čočkami. Nové čočky astigmatikům zajistí ostré a stabilní vidění nejen při běžných denních činnostech, ale také při aktivitách, kdy dochází k extrémním pohybům a polohám očí a hlavy, jako je například tanec či sport. Vysoký uživatelský komfort tyto kontaktní čočky předurčuje nejen k příležitostnému, ale také ke každodennímu nošení. Výrobek se uchází o cenu TOP OPTA 2012.

Jednodenní kontaktní čočky 1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM od firmy Johnson & Johnson Vision Care dokazují, že si astigmatici mohou užívat stejné kvality vidění a stejně pohodlného vízu jako ostatní klienti očních optik. Je to především díky jedinečné technologii ASD (Accelerated Stabilisation Design), která využívá čtyřzónového stabilizačního systému. Tato technologie pro urychlenou stabilizaci umožňuje rychlé usazení čočky.  Využívá přirozeného tlaku očních víček, který při mrkání udržuje kontaktní čočky po celý den ve správné poloze a garantuje tak ostré a stabilní vidění.

Další klíčovou výhodou pro nositele je přítomnost zvlhčující látky, která v čočce zůstává po celý den a zajišťuje pohodlí pro oči.. Jedná se o speciální technologii LACREON®, která spočívá v uzavření zvlhčující složky uvnitř materiálu čočky. V neposlední řadě uživatelé oceňují také snadnou péči a nejvyšší možnou bezpečnost, která je vlastní právě jednodenním čočkám.

„Jsme rádi, že díky novému unikátnímu designu můžeme tuto nejvyšší kvalitu nabídnout také uživatelům s astigmatismem. Naše zkušenosti s 1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM  potvrzují, že uživatelé jsou s touto čočkou velmi spokojeni a dokonce u 95 procent nositelů byla aplikace úspěšná hned na první pokus,“ říká Artur Rosa, Business Manager Johnson & Johnson Vision Care pro Polsko, Českou republiku a Slovensko.

Společnost Johnson & Johnson Vision Care s centrálou v Jacksonville na Floridě je přední světovou značkou v  měkkých  kontaktních čočkách. V roce 1993 uvedla na trh první jednodenní čočky, které od té doby získávají stále větší popularitu. Také v České republice uživatelů jednodenních kontaktních čoček stále přibývá. Dnes se jejich podíl na českém trhu kontaktních čoček odhaduje na téměř dvacet procent.

OPTA 2012

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště