Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
24.-26.2. 2012

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Jan Veit – SPORT poprvé na Optě

K nováčkům veletrhu patří společnost Jan Veit – SPORT, která se již deset let zabývá dovozem kvalitních slunečních, dětských a sportovních brýlí rakouského výrobce Ticomex na český trh.

Na Optě představí novou značku sportovních brýlí REBORN, v jejíž kolekci najdeme i plavecké brýle. Novinka byla úspěšně otestována na závodech triatlonistů a v letošním roce poprvé vstupuje na evropský trh. Uživatelé ocení možnost polarizačního provedení nebo vkládání dioptrického klipu.

„Veletrh OPTA znám jako návštěvník, ale letos jsem se poprvé rozhodl zúčastnit jako vystavovatel. Hlavním důvodem je právě premiéra nové značky REBORN, ale zároveň bych chtěl více zviditelnit naši nabídku kvalitních dětských brýlí a navázat kontakty s novými odběrateli,“ říká Jan Veit. Jeho společnost více než osm let dodává dětské sluneční a plavecké brýle CRAZY DOG, které jsou určeny dětem již od 1 roku a díky své vysoké kvalitě patří k nejoblíbenějším na rakouském i německém trhu. K nabídce patří také sluneční brýle pro dospělé TICOSOL, sportovní a plavecké brýle CATEYEWEAR a čtecí brýle TICOSOL. Všechna skla slunečních brýlí jsou opticky testována a mají 100% UV ochranu, plavecké brýle jsou vyrobeny  z kvalitního silikonu a vedle UV ochrany mají i úpravu proti mlžení.

OPTA 2012

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště