Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
24.-26.2. 2012

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

EBM-METALTEC k.s.: SWITCH IT aneb Obměň svůj vzhled!

 

O cenu TOP OPTA 2012 se uchází společnost EBM-METALTEC k.s., která na český trh dodává unikátní patentovaný systém obměnitelných brýlových obrouček SWITCH IT. Uživatelé a především uživatelky tak mohou dokonale sladit brýle se svým outfitem.

Módní brýle výrazných barev často vymezují barevnost a styl oblečení, které k nim bude ladit, a nositelům pak nezbývá, než buď podřídit svůj životní styl oblíbeným brýlím nebo si pořídit několik různorodých brýlových modelů. Německá společnost EBM DESIGN GmbH tento problém vyřešila revolučním systémem SWITCH IT, který umožňuje kompletní výměnu všech brýlových součástek. Výsledkem jsou zcela jedinečné brýle mnoha vzhledů, kterým se uživatel už nemusí přizpůsobovat, ale které se naopak přesně přizpůsobí jeho aktuálnímu stylu.

„Typová řada SWITCH IT znamená opravdovou revoluci v nošení brýlí a díky  pestrosti  barev, designu a materiálu nabízí zákazníkovi neomezené možnosti kombinování forem a vzorů. Brýle se tak stávají nepostradatelným módním doplňkem, který lze dle potřeby kombinovat například s barvou a stylem  oblečení,“ vysvětluje Ivana Cepáková ze společnosti EBM-METALTEC k.s. „Systém SWITCH IT byl  odborné veřejnosti poprvé představen na veletrhu OPTI 2006 v Mnichově, kde okamžitě  zaznamenal obrovský úspěch. V současné době kolekce SWITCH IT čítá již více než šest set modelů v různých barevných odstínech a kombinacích, ze kterých si určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník.“

Jedinečnost systému spočívá ve snadné obměně, která uživateli zabere jen pár vteřin. Díky unikátnímu mechanismu lze jednoduchým způsobem vyměnit veškeré brýlové komponenty včetně nosníku a kloubu a bez použití jakýchkoliv nástrojů tak sestavit úplně nový model. Uživatel  potřebuje pouze korekční skla, přičemž vzhled stranic, kloubů a nosník může  přizpůsobit svým individuálním požadavkům. A zdaleka nejde jen o změnu barev, také materiálové provedení stranic je více než rozmanité  a sahá od umělé hmoty, kovu, epoxy a HD acetátu až po stranice potažené pravou kůží nebo džínovinou. Všechny součásti systému jsou plně kompatibilní, takže i na několik let stará skla lze nasadit zcela nové komponenty.  Brýle lze koupit nejen jako vrtané, ale i jako obruby, a stranice vrtaných brýlí je možné použít na brýle SWITCH IT s obrubou a naopak.

„Svou variabilitou a možností měnit  dekory a barvy otevírá SWITCH IT nové dimenze v nošení brýlí. Proto není divu, že podle posledních průzkumů německého trhu poptávka po brýlích SWITCH IT neustále stoupá, přičemž prodej klasických brýlových obrouček spíše stagnuje,“ říká Ivana Cepáková a upozorňuje také na zajímavý kupní trend - u obměnitelných brýlí se dobře se prodávají jak  elegantní  a nadčasové, tak i výrazně barevné a trendy modely. Platí to také pro český trh, kde se systém SWITCH IT úspěšně prodává již druhým rokem.

OPTA 2012

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště