Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
13.-15.3. 2020

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Zpravodaj OPTA-IN 2016

 

Rádi bychom poskytli odborným návštěvníkům informace o vystavovaných produktech či novinkách v atraktivní interaktivní formě ještě před veletrhem OPTA. Opět tak připravujeme zpravodaj OPTA IN, který je ideální možností pro prezentaci firmy a letošních novinek optikům, oftalmologům a optometristům. Pokud jste vystavovatel a máte zájem o prezentaci v OPTA IN, pošlete prosím Vaše podklady, ideálně viz technické parametry – nicméně dokážeme zpracovat jakýkoli formát. Uvedená prezentace je samozřejmě zdarma a podklady prosíme zaslat do konce ledna.

Technická specifikace inzerce

Rozměry inzerátů pro interaktivní elektronický titul jsou v pixelech 72 dpi.

Akceptujeme formáty rastrové (JPG, GIF, PNG...) i vektorové (PDF, AI, EPS...). Pokud je inzerát vytvořen v programu Corel Draw (CDR), prosíme o uložení do formátu EPS.

Rozlišení, ve kterém se inzerát vyrábí, není reálné rozlišení, ve kterém se inzerát zobrazuje. (Přizpůsobuje se rozměrům okna prohlížeče.) Pro zajištění dobré čitelnosti textu doporučujeme minimální velikost fontu cca 29 px nebo cca 22 pt. Z technických důvodů neakceptujeme animace ve formátu Adobe Flash (SWF). Do inzerátů je možné vkládat videosoubory – ideálně ve formátu MP4 (vkládá redakce).

Pro animace vytvářené našimi grafiky požadujeme ideálně zdrojový soubor rozdělený do vrstev (např. PSD) nebo již vyexportované jednotlivé vrstvy (např. PNG).

Rozměry inzerce

Celostrana 2048 x 1536 px

Půlstrana 1000 x 1536 px

Rozměry inzerátů pro interaktivní elektronický titul jsou v pixelech 72 dpi.

Pro Vaši lepší představu posílám odkaz na loňský OPTA IN: http://view.ceros.com/expodata/opta-2015/p/1


Datum: 15.1.2016 12:36:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště