Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Veletrh OPTA zahájili představitelé oborových sdružení

 

Prezidenti klíčových odborných asociací SČOO, OÚS a ČKS popřáli účastníkům 23. ročníku veletrhu OPTA úspěšné obchody i příjemně strávený čas na brněnském výstavišti. Veletrh meziročně zvětšil plochu o 16 procent, v pavilonu V se představuje nabídka 161 vystavujících firem a 250 zastoupených značek.

Na úvod oficiálního zahájení všechny přivítal generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš, který poděkoval optikům za jejich záslužnou a potřebnou práci a vystavovatelům popřál úspěšný veletrh v novém a krásném prostředí pavilonu V. Současně jim poděkoval za to, že přesunu do většího a modernějšího pavilonu V využili k rozšíření expozic, které ve srovnání s loňským rokem obsazují o 500 m2 větší plochu.

Jménem spolupořadatele veletrhu Společenstva českých optiků a optometristů na zahájení vystoupil prezident SČOO Václav Antonín. Veletrhu OPTA popřál obchodní úspěchy a všem návštěvníkům, aby se zde cítili dobře a odnesli si nové poznatky i nakoupili zboží. Připojil také pozvání na tradiční společenskou část veletrhu – sobotní OPTA PARTY. Prezident partnerské Optické unie Slovenska Pavel Moravec zdůraznil, že se na brněnský veletrh každý rok velmi rád vrací. „OPTA je velice důležitá pro optickou veřejnost jako jediné místo, kde se odborníci mohou souborně seznámit s novinkami pro český i slovenský trh. Proto je Optická unie Slovenska partnerem tohoto veletrhu a myslím, že ještě dlouho bude.“ Jako třetí z představitelů oborových sdružení na pódium vystoupil prezident České kontaktologické společnosti Jiří Michálek. Připomněl, že OPTA je nyní v krásném věku 23 let a opět přináší řadu inovací v oboru oční optiky a také kontaktologie.

Inovacím je věnován již 12. ročník soutěže o nejlepší exponáty TOP OPTA. Na zahájení bylo představeno všech čtrnáct letos přihlášených exponátů, které si návštěvníci mohou prohlédnout ve vitrínách OPTA Fóra v pavilonu V. Vítězové soutěže budou slavnostně vyhlášeni v sobotu večer na OPTA PARTY v SONO Centru.

Datum: 10.3.2017 13:51:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště