Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Společnost AMBG přivezla do Brna široké portfolio módních značek i brýle se stylovými detaily

 

Společnost AMBG, LTD s.r.o. (American Moravia Business Group) patří mezi TOP 5 velkoobchodních distributorů brýlových obrub v České republice a na Slovensku. Navrhuje a dodává vlastní kolekce značek Visible, Eye dance, Numan, Ritual, zároveň je výhradním distributorem prémiových značek jako jsou DIOR, FENDI, CELINE, TOM FORD.

Naším cílem je být partnerem naším optikům a věříme, že naši partneři, se kterými spolupracujeme, ale i noví klienti, se budou inspirovat a vyberou si u nás prezentované modely,“ říká Luboš Nerad, obchodní ředitel. Je v naprostém souladu s proklamovanou vizí AMBG, kterou je být hodnotným partnerem optikům, aby lidé díky brýlím skvěle viděli a vypadali.

Na veletrhu OPTA představují AMBG novinky nadcházející sezóny jaro/léto 2023, ale i novinky prémiových a módních značek z distribuce společnosti a nechybí ani modely z AMBG produkce. Nejžhavější novinkou na trhu jsou sluneční brýle Givenchy se stylovými detaily. Jsou vyrobeny z nylonu pomocí specializované technologie 3D tisku. Grafické rámečky s kouřovými čočkami jsou jasným znakem značky s výraznými detaily ve tvaru G.

V distribuci AMBG naleznete široké portfolio módních značek, mezi které patří: Morel, Jisco, Roxy, Quiksilver, Max Mara, Max&Co, Kenzo a mnoho dalších. Prioritou je pro firmu spokojenost optiků, nadstandardní servis, spolehlivost a včasnost dodávek.

 

Datum: 4.3.2023 12:56:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště