Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

SILMO PARIS SLAVÍ 50 LET

 

Rok 2017 je stěžejním rokem pro veletrh SILMO PARIS a zároveň je rokem, ve kterém slaví 50 let své existence. Dívá se dopředu a připomíná svoji centrální roli v mezinárodním kontextu oboru optiky. Jednou ročně se na veletrhu SILMO setkávají hráči oboru, obchodníci, aby nakupovali a prodávali, ale také proto, aby si vyměnili zkušenosti v jedinečné atmosféře!

Během posledních 50 let, veletrh SILMO PARIS, prokázal schopnost přizpůsobit se a potvrdil svůj blízký vztah k oboru a firmám díky svému vývoji a růstu. Registroval novou generaci značek a návrhářů, reagoval na vývoj a změny trhu. Nabídl obchodní platformu a stabilní úroveň nabídky a služeb s cílem optimalizovat investice vystavovatelů a návštěvníků.

Veletrh SILMO PARIS vytvořil informační, školící a vývojové nástroje, publikace jako: sociální platformy, magazín veletrhu Digital Trends by SILMO, fórum trendů, soutěž Silmo d’Or, Akademii Silmo. Přináší skutečnou službu s interaktivním obsahem před a po veletrhu. Zároveň podporuje kreativitu a bohatství tohoto odvětví.

Od svého založení se také rozšířil na SILMO ISTANBUL a SILMO SYDNEY. Tím podtrhuje své mezinárodní působení a podchycuje tak všechny významné trhy.

SILMO PARIS NA VELETRHU OPTA BRNO 2017

Veletrh SILMO PARIS se představí na veletrhu OPTA Brno 2017. Letos na stánku Společenstva českých optiků a optometristů (PAV V/032).

Toto spojení je potvrzením dlouholeté spolupráce mezi veletrhem SILMO PARIS, organizátorem veletrhu OPTA - spol. BVV a SČOO.

SILMO PARIS podporuje brněnský veletrh OPTA již po řadu let a ke svému výročí připravil losování pro optiky, kteří veletrh OPTA navštíví.

Hlavní cenou je pozvání dvou vylosovaných optiků na veletrh SILMO PARIS v říjnu (6. - 9. října 2017).

Dále se bude losovat o 10 VIP vstupenek na veletrh SILMO PARIS a 5 vstupenek na slavnostní večer veletrhu SILMO v Paříži. Podmínkou je zastavit se na stánek SILMO PARIS a SČOO na veletrhu OPTA a vyplnit slosovací kupon.

Datum: 2.3.2017 12:59:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště