Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SAFILO s brýlemi jako pro filmovou hvězdu

 

Světový leader ve výrobě luxusního optického zboží SAFILO GROUP se na veletrhu OPTA prezentuje velkolepým stylem a ve své expozici pořádá také fashion show šesti top značek. Zástupce společnosti SAFILO pro Českou republiku Jiřího Mikuleckého jsme se zeptali mj. na unikátní model JIMMY CHOO JADE/S, který kombinuje sluneční brýle s náušnicemi a uchází se o cenu Top Opta 2017.

Brýle s náušnicemi - to je zcela nový nápad a originální módní prvek. Můžete tuto novinku blíže představit?
Jde o nový model pro letošní jaro a léto a naprosto speciální záležitost od značky Jimmy Choo. Krásné, exkluzivní a navíc multifunkční brýle, ochrana očí a luxusní šperk v jednom. Jimmy Choo je módní návrhář z Londýna, který se proslavil hlavně výrobou dámských střevíčků. Jeho značka používá hodně třpytek, štrasů, kamínků a dalších luxusních prvků. Náušnice připevněné na brýlové stranice navazují právě na tuto linii zdobení Jimmy Choo, na jejich designu se podílela zlatnická firma a kamínky Swarovski jsou velmi detailně zlatnicky zpracované. Pokud se náušnice použijí jako módní doplněk krásně ladící s brýlemi, na stranici je mohou nahradit jiné náušnice s decentním logem značky. Tyto unikátní brýle v ženském tvaru a nadčasovém designu nabízíme v černo-zlaté a černo-stříbrné verzi, čočky jsou buď v provedení postupného ztmavení „gradal“ nebo v opět velmi populární zrcadlovce.

SAFILO je na veletrhu OPTA největším vystavovatelem, součástí stánku je dokonce i přehlídkové molo. Jak významný je pro vás český trh?
Módní přehlídky jsou na našem stánku už tradicí a myslím, že je to hezká součást veletržního programu i zajímavá podívaná pro návštěvníky. Fashion show letos pořádáme ve formě šesti bloků, z nichž každý je věnován jedné značce. V pátek se představily novinky značek Tommy Hilfiger a Max Mara, v sobotu to budou Marc Jacobs, Jimmy Choo, Fendi a Dior.

Český trh je pro nás důležitý už jen z toho pohledu, že zde jako firma rosteme. Je to naprosto přirozený růst, protože v portfoliu máme spoustu světoznámých značek. Jsme italská společnost, přímí výrobci brýlí a také ti, kteří vytvářejí nové trendy. Naši italští designéři komunikují s designéry módních domů, pro něž navrhujeme brýle.

Jak důležitý je pro vaši prezentaci na českém a slovenském trhu veletrh OPTA?
OPTA je důležitá už jen tím, jakou má historii. Můžeme se tu potkat se spoustou klientů, kvalitně prezentovat naše nové kolekce pro jaro a léto a ukázat nové trendy. Od nového roku jsme se strategickým rozhodnutím stali 100% distributory naší vlastní značky polarizačních slunečních brýlí Polaroid, které tu letos dáváme velký prostor. Je to značka velmi krásných designových brýlí, které jsou navíc funkční a za výhodnou cenu. OPTA je pro nás určitě důležitý veletrh a všichni se těšíme na sobotní OPTA PARTY, kde jsme také hlavním sponzorem.

Datum: 11.3.2017 9:21:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště