Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pět cen Top Opta 2017 pro nejlepší exponáty

 

Odborná hodnotitelská komise složená z optiků a zástupců středního i vysokého školství v oboru optika, optometrie a oftalmologie již podvanácté vybírala nejlepší exponáty veletrhu OPTA. Ceny získali vystavovatelé Rodenstock ČR, COLOR-OPTIK, Johnson& Johnson, SAFILO a ESSILOR-OPTIKA.


O ceny Top Opta 2017 se ucházely exponáty v pěti soutěžních kategoriích a vítězové byli slavnostně vyhlášeni na sobotní OPTA PARTY. V kategorii technologií pro oční optiku hodnotitelskou komisi nejvíce zaujala novinka vystavená na stánku společnosti Rodenstock ČR. DNEye® Scanner je kompaktní přístroj, který v sobě slučuje sedm měřicích funkcí a pomáhá vytvořit dokonalé brýle využívající maximum potenciálu vidění každého klienta. Více informací zde.

V kategorii speciální optika (dětská optika, sportovní optika, doplňky) získala cenu nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2 v 1. Obruby NANO Glow, které na veletrhu OPTA premiérově představuje společnost COLOR-OPTIK, mají stranice svítící ve tmě a zvyšují bezpečnost dětských uživatelů. Více informací zde.

V ostře sledované kategorii brýlové a kontaktní čočky, jejich úpravy a zušlechtění zvítězil exponát společnosti Johnson& Johnson. Multifokální kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL jsou jako jediné na trhu navrženy jako asférické čočky s centrem do blízka s optickým designem optimalizovaným nejen podle věku pacienta a adice, ale také podle velikosti zornice v závislosti na primární refrakční vadě. Více informací zde

Oceněnou brýlovou obrubou je model JIMMY CHOO JADE/S, který kombinuje sluneční brýle s náušnicemi. Novinka pro letošní jaro a léto prezentovaná společností SAFILO zaujala inovativním módním prvkem – brýle a šperk v jednom - i nadstandardním řemeslným zpracováním. Více informací zde.

Pátou kategorií soutěže Top Opta 2017 bylo zvýrazněné téma letošního veletrhu „Brýle a slunce“. Cenu zde získala společnost ESSILOR-OPTIKA za brýlové čočky Flash to Mirror, které rafinovaně kombinují módní zrcadlovky s osvědčenou technologií samozabarvujících se čoček. Novinka v šesti módních odstínech přináší uživatelům atraktivní design, vysoký komfort nošení a ochranu jak před slunečním zářením, tak před nebezpečným modro-fialovým světlem. Více informací zde.

Datum: 12.3.2017 12:52:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště