Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Pavilon V na brněnském výstavišti bude patřit optikům…

 

…a samozřejmě také optometristům, kontaktologům a oftalmologům. Zkrátka všem, kteří by si již 23. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA neměli nechat ujít. Letošní OPTA startuje v pátek 10. a končí v neděli 12. března. Přihlášeno je více než sedmdesát přímých vystavovatelů, kteří představí novinky světových značek.

Otevírací doba veletrhu zůstává nezměněna. V pátek a sobotu bude OPTA k dispozici návštěvníkům od 9:00 do 19:00 hodin, v neděli pak od 9:00 do 14:00 hodin. V sobotu bude na veletrh – jako obvykle – navazovat OPTA PARTY pro vystavovatele a jejich obchodní partnery.

NOVÝ PAVILON A NOVÉ TÉMA

OPTA se od letošního ročníku bude konat ve větším a modernějším pavilonu V, a to včetně odborného a firemního programu. „Přesun do většího pavilonu ocení nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci,“ dodává ředitelka projektu Gabriela Císařová. „Snažíme se zlepšit zejména nabídku v oblasti cateringu. Tradiční Fair Café ponecháme, ovšem krom něj bude v provozu ještě restaurace v prvním patře pavilonu a také Soups & Salad bar.“

Jisté je také zvýrazněné téma veletrhu - „Brýle a Slunce“. Slunce, jako každý oheň, je sice zdrojem blahodárné energie, světla a tepla, ale, je-li mu lidský organismus vystavený příliš, může na něj působit velmi destruktivně. Ochranu očí před slunečním zářením zesíleným ozónovými dírami a jinými vlivy zajišťují brýle s různými možnostmi zpracování a povrchových úprav brýlových čoček i módní nekorekční sluneční brýle. Jelikož probíhá OPTA na začátku jara a my navíc letos optimisticky očekáváme velké množství slunečných dnů a pohody, rozhodli jsme se zaměřit celý veletrh právě na „Brýle a Slunce“. Věříme, že toto zvýrazněné téma využije řada vystavovatelů při zaměření svých prezentací nebo přihlásí své produkty do této kategorie v rámci soutěže TOP OPTA.

Pokračuje projekt Design & Trend – aranžmá výloh optických prodejen. Své nové produkty – a to zejména ty, které spadají do zvýrazněného tématu letošního ročníku – představí návštěvníkům veletrhu firmy Essilor, Snow How, PharmaSwiss ČR, New Line Optics, Catherine Life, FEBA a Sagitta.

OPTA - klubová karta

I v letošním roce distribuujeme OPTA klubové karty pro vstup na veletrh zdarma s dvouletou platností, a to všem členům partnerských organizací - Společenstva českých optiků a optometristů, České kontaktologické společnosti a Optické únie Slovenska.

Registrace na webu spuštěna

Kromě OPTA klubových karet a elektronických firemních pozvánek, které mají vystavovatelé k dispozici, je možná také registrace na webu a zakoupení vstupenky za 140 Kč. Na místě pak bude vstupenka k dispozici za 300 Kč. Každý z návštěvníků při vstupu obdrží katalog s plánkem pavilonu, takže pro něj nebude problém najít si ty „své“ vystavovatele.

Datum: 17.2.2017 12:39:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště