Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
2020

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Program v OPTA Foru zahájen

9.3.2018

S úderem čtvrté hodiny začal program odborných přednášek v prostorách OPTA Fora přímo na ploše pavilonu V. Dnes jsou na programu následující přednášky:

Program v OPTA Foru zahájen

Kaleidos: zrakový analyzátor v novém kabátě

9.3.2018

Jednou z inovací, kterou na stánku představuje slovenská společnost Omega Optix, je nové provedení přenosného binokulárního refraktometru. Na trhu je zhruba půlrok. Zařízení je ukryto v tubusu a lékař či optometrista ho ovládá prostřednictvím tabletu. „Přišli jsme s inovací, protože lidé měli někdy problém dodržet měřicí vzdálenost 1 m nebo prováděli měření v nevyhovujících světelných podmínkách. S tímto zařízením můžete vyšetřovat kdekoliv,“ říká Igor Mikláš, obchodní zástupce společnosti pro Slovenskou republiku.

Kaleidos: zrakový analyzátor v novém kabátě

Českým optikům se daří, roste i počet optik

9.3.2018

Čeští optici opět zaznamenávají lepší roky z hlediska maloobchodních tržeb. „To, co se děje v české ekonomice, děje se i v české optice, kdy vidíme v průměru meziroční růst o pět až sedm procent. Tomu odpovídá i nárůst očních optik, kterých je více než 1600,“ říká na odborném veletrhu OPTA v Brně člen Společenstva českých optiků a optometristů (SČOO) a soudní znalec Ivan Vymyslický, který se o víkendu v rámci odborných přednášek bude také věnovat Optice budoucnosti 4.0 a tématu, jak moderní technologie mohou změnit během příštího desetiletí celý obor.

Českým optikům se daří, roste i počet optik

Veletrh OPTA 2018 začal, projděte si ho s námi

9.3.2018

V pavilonu V brněnského výstaviště je již v plném proudu 24. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA 2018. Výsledky soutěže o nejlepší exponát TOP OPTA budou vyhlášeny až zítra během OPTA PARTY, ale my už jsme si veletrh prošli a abyste si mohli exponáty prohlédnout také, máme pro vás mapku umístění přihlášených firem a několik fotografií.

Veletrh OPTA 2018 začal, projděte si ho s námi

SAGITTA - DESIGN & TREND Jaguar

9.3.2018

Pánská značka brýlí Jaguar představuje klasickou eleganci a nenapodobitelný sportovní styl, který nepodléhá dočasným módním trendům. Dioptrické a sluneční brýle Jaguar od firmy Menrad představují harmonii tvarů a barev, jsou elegantní, sportovní a nadčasové.

SAGITTA - DESIGN & TREND Jaguar

SAGITTA - DESIGN & TREND Mexx

9.3.2018

Móda společnosti Mexx je kreativní, inspirovaná životem velkoměsta. Filozofie designérů brýlí MEXX vychází z pozitivního pohledu na svět. Tvarová rozmanitost, široká škála barev, kvalitní materiály a špičkové zpracování patří mezi základní atributy, kterými se vyznačuje produkce brýlí MEXX.

SAGITTA - DESIGN & TREND Mexx

SAGITTA Brno slaví v letošním roce 25. narozeniny

7.3.2018

V průběhu čtvrtstoletí se stala SAGITTA jedním z nejvýznamnějších českých optických velkoobchodů, o čemž se budete moci přesvědčit právě na výstavě OPTA 2018.

SAGITTA Brno slaví v letošním roce 25. narozeniny

OPTA PARTY – opět v SONO Centru

2.3.2018

Už se to stává pomalu tradicí - OPTA PARTY se bude opět konat v nádherných prostorách SONO centra. V sobotu 10. 3. se tam všichni sejdeme. Neformální setkání optiků, optometristů a oftalmologů letos organizují SČOO a Veletrhy Brno ve spolupráci s firmou SAFILO.

OPTA PARTY – opět v SONO Centru


Hlavní partner OPTA PARTY


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště