Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Veletrh OPTA 2015 zahájen

20.3.2015

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA 2015 má za sebou první oficiální akci – slavnostní zahájení. Jeho součástí bylo také vyhlášení výsledků a předání ocenění jubilejního desátého ročníku soutěže o nejlepší exponáty veletrhu TOP OPTA.

Veletrh OPTA 2015 zahájen

Upozornění pro nedělní návštěvníky veletrhu OPTA – dopravní komplikace

19.3.2015

Pro ty, co se chystají na brněnské výstaviště v neděli, 22. 3. máme upozornění týkající se uzavírky D1 ve směru na Brno.

Upozornění pro nedělní návštěvníky veletrhu OPTA – dopravní komplikace

OPTA 2015 – více vystavovatelů, více novinek

19.3.2015

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA 2015 se letos koná v březnovém termínu – konkrétně 20. – 22. března. O novém termínu rozhodli sami vystavovatelé v průzkumu, který realizovalo Společenstvo českých optiků a optometristů ve spolupráci s a.s. Veletrhy Brno. SČOO je zároveň také spolupořadatelem akce, partnery jsou Optická únie Slovenska a Česká kontaktologická společnost.

OPTA 2015 – více vystavovatelů, více novinek

3D tisk v oční optice: realita, nebo hudba budoucnosti?

16.3.2015

Technologie 3D tisku přinesla v uplynulém roce revoluci do mnoha oblastí průmyslové výroby. Pomocí speciálních CAD programů lze vyrobit i takové objekty, jejichž výroba dosud nebyla technicky nebo ekonomicky možná.

Odborný a doprovodný program veletrhu OPTA

12.3.2015

Připravili jsme pro vás přehled odborného programu probíhajícího v Lectures Point a doprovodného programu na expozicích vystavovatelů.

Odborný a doprovodný program veletrhu OPTA

Nechte se hýčkat – STYLING POINT je k dispozici!

4.3.2015

Ve spolupráci s firmou Mary Kay nabízíme návštěvnicím balíček „OPTA tvář 2015“, který obsahuje nejen teoretické poradenství v péči o pleť a líčení, ale také praktické ukázky včetně úpravy vlasů plus foto před a po líčení.

Nechte se hýčkat – STYLING POINT je k dispozici!

Bezplatné autobusové zájazdy na veľtrh OPTA 2015

2.3.2015

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (zástupca Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. a v spolupráci s Optickou úniou Slovenska organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava do Brna a späť).

TOP OPTA – uzávěrka již 10.března

27.2.2015

Uzávěrka soutěže TOP OPTA se blíží rychlým tempem, proto připomínáme firmám, že by s přihlášením svých TOP produktů neměly dlouho váhat. Novým předsedou odborné hodnotitelské komise se stal Karel Žolnierčík a zvýrazněné téma veletrhu DESIGN & TREND se určitě promítne i do soutěže o nejlepší exponáty.

TOP OPTA – uzávěrka již 10.března

Jak se dostat na veletrh?

27.2.2015

Pro členy SČOO a OÚS máme opět připraveny OPTA klubové karty s možností vstupu na veletrh zdarma, a to nejen letos, ale také v příštím roce.

Jak se dostat na veletrh?

Styling Point se již rýsuje!

25.2.2015

Letošní Styling Point už má jasný rámec a příští týden spustíme přihlašování do konkrétních dnů a hodin. Jen pro připomenutí - ve spolupráci s firmou Mary Kay nabídneme návštěvnicím balíček „OPTA tvář 2015“, který obsahuje nejen teoretické poradenství v péči o pleť a líčení, ale také praktické ukázky včetně úpravy vlasů plus foto před a po líčení.

Styling Point se již rýsuje!

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště