Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
11.-13.3. 2022

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTA 2021 se rychle blíží!


Zahájení 26. ročníku veletrhu OPTA se rychle blíží
a slibuje, že se znovu máte na co těšit. Určitě bude z čeho vybírat, navíc vás tu čeká příjemná atmosféra a tolik milých setkání s kolegy z oboru, kolik jich umí zprostředkovat právě jen OPTA.

 

Na co se můžete od 17. do 19. září 2021 v Brně na výstavišti těšit?

Největší změnou je návrat do nově zrekonstruovaného pavilonu B, který je díky své poloze u 4. brány výhodný z hlediska logistiky jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky,“ řekla ředitelka veletrhu OPTA Gabriela Císařová.

Přihlášena je již řada vystavovatelů, mezi nimi třeba CooperVision Czech, DEVELOPTIC, ESSILOR – OPTIKA, GAFAS, SILLUSTANI, STYL OPTIK, Omega Optix, Opti – project, PRONAP Czech Republic, Společenstvo českých optiků a optometristů, Vision Net International a ZuZa optik. Ze zahraniční přijedou vystavovat například LOOK OCCHIALI z Itálie a VIS ABRA z Polska.

Určitě zůstane zachováno to, co se osvědčilo a k čemu jsme v minulosti nedostali žádnou negativní zpětnou vazbu. V pavilonu B bude znovu přímo mezi stánky umístěno OPTA Forum, kde se mohou zájemci dozvědět formou odborných přednášek o novinkách z oboru. O přípravách budeme vystavovatele i návštěvníky informovat e-mailem,“ doplnila Císařová.

Ceny TOP OPTA nejlepším exponátům budou pravděpodobně předány během menší sobotní párty, kterou připravuje Společenstvo českých optiků a optometristů přímo na svém stánku v pavilonu B, a to hned po zakončení veletržního dne.

 

Datum: 29.7.2021 11:33:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště