Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
13.-15.3. 2020

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTA 2019 – jubilejní ročník se blíží!

 

Dvacátý pátý ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA se nezadržitelně blíží. V současné době je již po uzávěrce přihlášek spojené s cenovým zvýhodněním a je jasné, že od 8. do 10. března uvidí návštěvníci skutečně reprezentativní přehlídku oboru.

„Do termínu uzávěrky se nám přihlásila více jak polovina vystavovatelů z letošní OPTY. S dalšími účastníky a novými firmami samozřejmě jednáme, většinou jde o upřesnění plochy a její velikosti,“ přibližuje současný stav ředitelka veletrhu Gabriela Císařová. Přihlášeny jsou například firmy Aglaja, AMBG, Johnson & Johnson, Metzler International, Safilo, Sagitta a další.

Co se týče odborných návštěvníků, pořadatelé potvrdili, že o připravovaných novinkách je budou včas informovat prostřednictvím e-letterů. Připraven je nový vizuál veletrhu, takže všichni členové SČOO, OÚS a ČKS obdrží novou OPTA kartu opravňující ke vstupu na veletrh zdarma s platností až do roku 2020. Zvýrazněné téma veletrhu bude pro rok 2019 Design v oční optice a optometrii. „O zvýrazněném tématu příštího ročníku jsme se intenzivně bavili se spolupořadatelem veletrhu, tedy Společenstvem českých optiků a optometristů. Věříme, že právě toto téma může každý z vystavovatelů kreativně rozvinout, ať už z hlediska estetiky, konstrukce, materiálů, či optických návrhů a přístrojů,“ dodala Císařová.

V pavilonu V bude opět přímo mezi stánky umístěno OPTA Forum, kde se zájemci dozvědí formou odborných přednášek o novinkách z oboru. S trendy je pak seznámí designová specialistka Ellen Haeser. „Kromě ní máme předjednanou i další zahraniční expertku, protože tyto přednášky na našem veletrhu jsou v Česku unikátní událostí,“ upozornila Císařová a pokračuje: „Dvacáté páté výročí veletrhu oslavíme i na tradiční OPTA PARTY, na kterou uvolníme více finančních prostředků a oslovíme i více partnerů.“

Výběr z přihlášených vystavovatelů

AGLAJA s.r.o. - Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. - AMBG, LTD s.r.o. - ARDIX, spol. s r. o. - ARES SK, s.r.o. - BEKWOOD EYEWEAR - BRELIS s. r. o. - Catherine Life, a.s. - CooperVision Limited, organizační složka - CS OPTICAL s.r.o. - DEVELOPTIC s.r.o. - FEBA spol. s r.o. - Finest Trade s.r.o. - Hořejší s.r.o. - Ing. Jiří Chyba – SILLUSTANI - Ing. Robert Kebl - K + L TRADING - INTEROPTIC spol. s r.o. - Jaromír Merta - STYL OPTIK - Johnson & Johnson, s.r.o. - La BoEm s.r.o. - Metzler International s.r.o. - Mgr. Martina Zajícová - MIRAGE OPTIK - Mr. Gain s.r.o. - New Line Optics, s.r.o. - Omega Optix, s.r.o. - Opti - project s.r.o. - Optika Čivice s.r.o. - Optika Žácka, s. r. o. - OPTILAND, s.r.o. – OPTIPLAST EYEWEAR a.s. - Pavlína Zsigmondová - MGZ OPTIK - Petr Kazda - Breitfeld & Schliekert - POL OPTIC, spol. s r. o. - ProdesignSK, s.r.o. - PRONAP Czech Republic s.r.o - REGINA IMPORT, s.r.o. - Rodenstock ČR s.r.o. - Safilo S.P.A., organizační složka - SAGITTA Ltd., spol. s r.o. - SERVIS PODNIKATEĽA, s.r.o. - SOVER, spol. s r.o. - Společenstvo českých optiků a optometristů - VISION OPTIK, s.r.o. - Zuzana Jelínková, DiS. - ZuZa optik

 

Datum: 15.11.2018 17:05:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště