Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTA 2018 – pavilon V se rychle plní vystavovateli!

 

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA se rychle blíží. Je sice „až“ v termínu 9. – 11. března, nicméně hektické předvánoční období se překlopí do nového roku a to už bude 24. ročník takříkajíc za dveřmi.

Na konci měsíce října vypršel termín pro přihlášení spojené s cenovým zvýhodněním a pořadatelé tak už mají představu o tom, jak bude veletrh vypadat. „Do termínu uzávěrky se nám přihlásily více jak dvě třetiny vystavovatelů z letošní OPTY. S dalšími účastníky a novými firmami samozřejmě jednáme, většinou jde o upřesnění plochy a její velikosti,“ přibližuje současný stav ředitelka veletrhu Gabriela Císařová. „Pavilon V by měl být více zaplněný než v letošním roce, jsme rádi, že firmy vstřícně reagují na motivační nabídku, kterou jsme pro ně připravili v souvislosti s výročím založení brněnského výstaviště,“ doplňuje Císařová.

Připomínáme, že tato motivační nabídka platí stále, při objednání větší výstavní plochy oproti roku 2016 - maximálně v rozsahu do 30 % - bude účtována za každý navýšený m2 nad rámec objednané výstavní plochy v roce 2016 polovina ceníkové ceny. Pokud se firma neúčastnila v roce 2016, pak bude jako základ brána účast v roce 2017.

Přihlášeny jsou například firmy Aglaja, AMBG, Johnson & Johnson, Metzler International, Safilo, Sagitta a další. A i když se zdá, že je ještě na přípravu dost času, některé firmy již plánují koncepci expozice či prezentaci novinek. Firma Carl Zeiss například představí „Shop-in-Shop“ koncept. Jedná se o panely, které mohou optici ve své provozovně využít k prezentaci ZEISS dioptrických čoček a na kterých budou moci zákazníkovi jednoduše a názorně vysvětlit proces výběru vhodné čočky.

Co se týče odborných návštěvníků, pořadatelé potvrdili, že o případných novinkách je budou včas informovat prostřednictvím e-letterů. Nicméně již zavedené věci se měnit nebudou, takže pro vstup bude možno využít OPTA klubovou kartu z letošního ročníku, opět se bude konat výstava Design & Trend a také Styling Point. „Určitě chceme opět pozvat odbornici na trendy paní Ellen Haeser, letošní přednášky se setkaly s velkým ohlasem. O zvýrazněném tématu příštího ročníku se intenzivně bavíme se spolupořadatelem veletrhu, tedy Společenstvem českých optiků a optometristů. Až bude rozhodnuto, určitě se téma promítne také do soutěže TOP OPTA a do odborného programu přímo v pavilonu V,“ dodala Císařová.

Datum: 1.12.2017 16:08:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště