Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Omega Optix. Prémiový antireflex Spectra, aplikace pro optiky a další skvělé novinky

 

Společnost Omega Optix patří mezi největší výrobce a dodavatele brýlových čoček na českém a slovenském trhu s více než čtvrt stoletím zkušeností ve vývoji a inovacích. I letos proto představí na veletrhu Opta 2020 řadu novinek a zajímavých produktů pro optiky a jejich zákazníky.

Brýlové čočky a ekologie

Jedním z dlouhodobých cílů Omega Optix je snižovat ekologickou zátěž výroby. Jako první výrobní laboratoř brýlových čoček v Evropě zcela nahradila těžký kov novou technologií ART u všech výrobních zakázek. V roce 2019 byla dokončena instalace čističky městské vody, čímž se podařilo výrazně snížit spotřebu vody o 75 % oproti roku 2018.

Novinky v portfoliu: Exact DS Fusion a inovativní aplikace

„Neustále se snažíme rozšiřovat naše portfolio o sofistikované výrobky. Letošní novinkou bude individuální progresivní čočka Exact DS Fusion vytvořená na míru zákazníkovi prostřednictvím špičkové digitální podpory, kterou je i inovativní aplikace Omega Optix – ta v sobě spojuje řadu odborně-technických a obchodních nástrojů, které mají za cíl pomoci optikům v úspěchu prodejního procesu.“ uvádí obchodní ředitel Omega Optix, Martin Matlocha.

Aplikace Omega Optix umožňuje optikovi provádět individuální měření zákazníka pomocí vestavěné kamery a demonstrovat přidané hodnoty různých designů brýlových čoček, barev a povrchových úprav. Zákazník si jednoduše může navrhnout vlastní brýlovou čočku, která odpovídá jeho životnímu stylu, zrakovým potřebám a také porovnat různé styly obrub.

Premiéra antireflexu Spectra

Na letošní Optě Omega Optix plánuje uvést další novinku v kategorii antireflexních úprav pod názvem Spectra. Jedná se o vysoce prémiovou antireflexní úpravu s jedinečným prodejním argumentem, tj. minimální odrazivostí (0,2%) při zajištění maximální čirosti čočky a přenosu světla. Tato nová povrchová úprava nabízí další prémiové vlastnosti – antistatickou nanovrstvu, oleofobní a hydrofobní úpravu, vylepšenou minerální UV vrstvu.

Nová generace Transitions®

Již od začátku března Omega Optix přichází na trh s novou generací nejprodávanějších fotochromatických čoček Transitions® Signature® GEN 8™, které nahrazují čočky Transitions® Signature® VII. Nová generace čoček je výsledkem více než 5letého výzkumu a vývoje společnosti Transitions Optical.

Oproti předchozí generaci disponují inovované čočky Transitions Signature GEN 8 ještě dokonalejšími parametry:

  • Rychlejší reakcí odbarvení na svou původní čirost – až o 35 % rychleji.
  • Intenzivnějším tónováním do kategorie 3, až o 30 % rychleji.
  • Účinností s dlouhodobou životností.

Kolekce brýlových obrub

Omega Optix nabízí kolekce brýlových obrub značek CROCS, JISCO, HELLY HANSEN, ALBERTO MODIANI a také svou vlastní kolekci by Omega Optix, která se zaměřuje na nadčasovou klasiku, osvědčené tvary v různých velikostech a mnoha barevných provedeních. Kromě obrub pro dospělé kolekce by Omega Optix obsahuje velký výběr dětských modelů se 180´ flexem a juniorské kolekce z ultralehkých materiálů.

Novinkou pro letošní rok je italská kolekce slunečních a dioptrických brýlí značky POLAR.

Vybavení pro optiky

Omega Optix je výhradním dodavatelem přístrojů Tomey, Briot, Acep, Unicos pro optiky, optometristy a oftalmology, včetně nabídky profesionálního nářadí, náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Datum: 6.2.2020 16:37:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště