Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

New Line Optics jsou pravidelným účastníkem světových veletrhů

 

New Line Optics je výhradní distributor brýlových obrub a slunečních brýlí značek Enni Marco, Baldini, Mario Rossi, Zitrone Berlin a dalších nejenom v Česku a na Slovensku, ale také v mnoha jiných zemích Evropy. 

Nabízí ideální mix brýlí, který je vhodný pro každou optiku svou širokou škálou výběru v podobě dětských celogumových brýlí, brýlí zastupující juniorskou kategorii, následně brýle s magnetickým clip-onem a odjakživa se věnují klasickým brýlím pro střední věkovou kategorii. V nabídce mají od cenově nejdostupnějších brýlí až po luxusní, zlacené brýle značky Baldini nebo odvážnou kolekci Emilia pod značkou Enni Marco, která je vhodná pro dámy ve středním věku.

Značka Baldini je tradičním výrobcem bot již od 20. století, jehož butiky se nachází po celém světě. New Line Optics pro ně zajišťuje výrobu slunečních brýlí a dioptrických rámů. Značka je jejich nejznámější v oblasti povědomosti.

Pravidelně vystavují v Paříži, Miláně, Mnichově, kde prezentují svou schopnost transformovat důmyslné nápady do brýlových obrouček. Nyní mají i soutěž pro své odběratele o zájezd do Paříže, kde se pomocí odkoupení zboží za určitou výši dostanete do slosování, jehož hlavní cenou je zájezd do Paříže na klíč. Zájezd obsahuje letenky, ubytování a vstupenky na veletrh SILMO.

 

Datum: 4.3.2023 17:36:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště