Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
11.-13.3. 2022

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Kdo se v pavilonu B představí?

 

Mezi vystavovateli nebudou chybět například ALCON NOVARTIS, AMBG LTD, ARDIX, ARES SK, CARL ZEISS, DEVELOPTIC, ESSILOR – OPTIKA, FINEST TRADE, JOHNSON & JOHNSON, METZLER INTERNATIONAL, Mr. GAIN, NEW LINE OPTICS, OCULUS, OPTIKA ČIVICE, OPTILAND, PRONAP CZECH REPUBLIC, RODENSTOCK ČR, SAFILO, SAGITTA Ltd, SOVER, TOPCOMED, WEKOS – OPTIK a další. „Jsme rádi, že si právě lídři oboru vybrali veletrh OPTA jako součást jejich marketingového mixu a že v Brně uvidíme opravdu světové značky,“ dodává Menšíková.

Firma ESSILOR – OPTIKA je exkluzivním partnerem pro zajištění přístrojového vybavení ukázkové expozice nestátního zdravotnického zařízení, které připravuje SČOO. Návštěvníci také budou mít možnost veškeré své dotazy ohledně legislativy související s NZZ konzultovat s odborníkem na tuto tématiku - RNDr. Josefem Čihákem, který jako externí konzultant společnosti ESSILOR vystoupí v odborném programu s přednáškou na téma Nestátní zdravotnické zařízení a legislativou stanovené podmínky pro poskytování zdravotní péče lege artis a dále bude dostupný pro individuální konzultace.

AMBG nabídne své originální, výrazné a moderní brýlové obruby značky Visible, které upoutají zejména svou barveností, která dává celé této kolekci skutečný náboj. Tyto brýle jsou pro všechny, kteří rádi mění image novými moderními doplňky a nebojí se změn. Visible Avantgarde v rámci nové kolekce Visible pak představuje moderní a především svérázný design, který je určen pro ženy, kterým nevadí pozornost okolí. Kouzlo těchto brýlí je skryto v designu, který je podtržen těmi nejodvážnějšími barvami, které našim očím ukazuje sama příroda. Kolekce kombinuje především kov a acetát s neomezenými tvary.

V pavilonu B se Vám představí společnost Safilo Group, světoznámý leader v oblasti prémiového optického zboží - dioptrických obrub, slunečních a sportovních brýlí. Působí napříč celým světem prostřednictvím 30 dceřiných společností na trzích v Americe, Evropě a Asii. Jako exkluzivní distributor vyrábí a distribuuje své vlastní značky - Safilo, Carrera, Polaroid, Smith Optics a Oxydo a dále řadu licencovaných značek - Alexander McQueen, Boss, Boss Orange, Bottega Veneta, Céline, Dior, Fendi, Fossil, Gucci, Hugo, Jimmy Choo, Juicy Couture, Kate Spade, Marc Jacobs, Marc by Marc Jacobs, Max Mara, Max&Co., Pierre Cardin, Saint Laurent a Tommy Hilfiger. S kompletní nabídkou se návštěvníci mohou seznámit na stánku číslo 45.

Společnost Zeiss představí mimo jiné také brýlové čočky ZEISS Digital, které jsou unikátním řešením pro práci s tablety a smartphony. Jde o úplně novou kategorie brýlových čoček, se kterou firma ZEISS odpovídá na výzvy nové doby prošpikované digitálními pomůckami. Jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám lidí ve věku mezi 30 a 40 lety, kteří poprvé mohou mít problémy s viděním na blízko, bez ohledu na to, zda již nosí brýle či nikoliv.

Na stánku číslo 18 představí frma K+L Trading brýlové obruby a sluneční brýle světoznámé značky Pepe Jeans. Hlavní roli v expozici firmy FINEST TRADE budou hrát jedinečné brýlové obruby italských designérů. Společnost je exkluzivním partnerem značek Coco Song, Genesis, Kaos, La Matta, X-IDE. Slovenská firma Regina Import pak nabídne „nejlepší sluneční brýle na světě pro řidiče“ – tedy Serengeti. Speciální čočky mají nejen polarizační a spektrální filtr, ale také fotorchromatickou funci pro rychlé se přizpůsobení měnícím se světelným podmínkám.

Během konání veletrhu budou mít návštěvníci možnost přijít na stánek brněnského TyfloCentra, kde budou připraveny informace o službách lidem, kterým již brýle nepomáhají. V pátek 14. února se ve 14 a 18 hodin uskuteční - ve spolupráci se Společenstvem očních optiků a optometristů - dvě interaktivní přednášky s názvem ,,Když už brýle nepomáhají..." aneb Jak to chodí s bílou holí. V nich brněnské TyfloCentrum představí komplex služeb pro nevidomé a slabozraké lidi v Brně a Jihomoravském kraji interaktivní formou – součástí přednášek bude například kvíz a každý si bude moci vyzkoušet, jaké je to chodit, když člověk nemá zrak v pořádku, jak asi vidí člověk se zrakovým handicapem apod.

Datum: 20.1.2014 18:23:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště