Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Globální iniciativa Alcon Cycle for Sight na veletrhu OPTA 2019

 

Globální iniciativa společnosti Alcon Cycle for Sight má za cíl zvýšit povědomí o důležitosti péče o zrak a podpořit lokální iniciativy a instituce v této oblasti.

U příležitosti konání mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA bychom rádi tuto charitativní aktivitu představili také v České republice a společně zvýšili povědomí o dětské Léčebně zrakových vad ve Dvoře Králové nad Labem. Pokud se nám společně s návštěvníky veletrhu podaří dojet z Brna do Dvora Králové (ujet na rotopedu 800 minut), Alcon daruje na podporu provozu léčebny 50.000 Kč.

Finanční prostředky budou použity především na pořízení nových přístrojů, ale i menších motivačních aktivit pro děti jako jsou nákup odměn do soutěží a odpoledních programů. Každodenní zraková cvičení jsou pro děti velmi náročná a motivaci opravdu potřebují.

Bohužel mnozí rodiče dětí s tupozrakostí a šilháním, kterým by mohla léčebna pomoci, o ní nevědí. Věříme, že představení léčebny díky společnosti Alcon na veletrhu OPTA v Brně, pavilonu V, na stánku č. 51, pomůže zvýšit povědomí o její činnosti mezi odbornou veřejností.

Doufáme, že se návštěvníci veletrhu aktivně zapojí šlapáním do pedálů a těšíme se na jejich účast.

Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic), s.r.o.


O společnosti Alcon 

Společnost Alcon má jediné poslání: poskytovat inovativní produkty, které zlepšují kvalitu života tím, že pomáhají lidem lépe vidět. Jako přední světová společnost v oblasti péče o zrak se specializujeme se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci přípravků a přístrojů pro oční lékařství. Naše společnost je rozdělena do dvou obchodních divizí: Chirurgické a Péče o zrak. Naše chirurgické portfolio zahrnuje technologie a nástroje pro operace zeleného a šedého zákalu a sítnice a pro refrakční chirurgii, stejně tak moderní technologii nitroočních čoček (IOL) k léčbě šedého zákalu a refrakčních vad. Naše portfolio pro péči o zrak nabízí jednodenní kontaktní čočky, měsíční kontaktní čočky a barevné kontaktní čočky včetně kompletní řady produktů, které o kontaktní čočky pečují. Portfolio produktů zahrnuje také léčbu suchého oka. Společnost Alcon působí na 180 trzích a má zastoupení v 75 zemích. Bližší informace o společnosti Alcon v České republice najdete zde www.cz.alcon.com.

Datum: 7.3.2019 8:31:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště