Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Francouzské brýle Bref: udržitelná móda pro náročné zákazníky


Společnost Sillustani na veletrhu OPTA představuje novou francouzskou značku brýlových obrub Bref, vyrobených ze 75 procent z recyklovaných materiálů.


Ekologická značka Bref dbá na vysokou kvalitu, na kterou poskytuje pětiletou záruku. I tato dlouhá životnost je v souladu s konceptem udržitelnosti,“ vysvětluje Jiří Chyba, majitel společnosti Sillustani, která na český trh dodává brýle francouzského výrobce Oxibis Group. V kolekci značky Bref najdeme obruby jak plastové, tak i kovové (ocelové), ale všechny obsahují přibližně 75 procent recyklovaných materiálů. Jde o francouzskou výrobu s vysokým podílem ruční práce. Značka Bref upoutá i originálními tvary, například mnohoúhelníky. Proto osloví hlavně náročné zákazníky, kteří se chtějí odlišit a zároveň je pro ně důležitá šetrnost k přírodě.

Firma Sillustani je tradičním dodavatelem francouzských brýlí. Velmi úspěšná je na českém trhu značka Oxibis s osvědčeným designem a řadou patentovaných technických řešení. Její obruby mají originální prvky jako technicky zajímavé flexi stranice, díky kterým se velmi pohodlně nosí a také zákazníkům dlouho vydrží. Nová kolekce značky Oxibis je zajímavá i vizuálně svými kombinacemi živých barev a originálně tvarovanými stranicemi. Společnost Oxibis vyrábí také pánské obruby Exalto, obruby s měnitelnými stranicemi Dilem a brýle pro mladé Joo-ly. Všechny tyto značky se českým optikům představují na veletrhu OPTA.

 

Datum: 9.4.2022 16:08:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště