Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

DESIGN & TREND – nechte se inspirovat

 

Také letos jsme pro vystavovatele připravili možnost prezentovat své produkty také v odborně naaranžovaných vitrínách u OPTA Fóra. Návštěvníci tak mají možnost načerpat inspiraci pro výlohy svých obchodů. Připraveno je celkem sedm vitrín, do kterých dodaly výrobky společnosti ESSILOR, SNOW HOW, PharmaSwiss, NEW LINE OPTICS, Catherine Life, FEBA a SAGITTA.

Ve vitrínách jsou umístěny například sportovní brýle od firmy SNOW HOW, společnost SAGITTA vsadila na brýle značky Mexx. PharmaSwiss představuje kontaktní čočky BAUSCH + LOMB řady BioTrue. Catherine Life vybrala pro prezentaci sportovní brýle značky Head.

Společnost NEW LINE OPTICS se prezentuje brýlemi značky Baldinini – například unikátním modelem BLD 1628 s čočkami ve tvaru zlaté slzy s magneticky uzavíratelným koženým dekorativním nosníkem anebo speciálním modelem BLD 1626 k oslavě řady Premium dámské obuvi. Obroučky tak zdobí Swarovski Crystals a zlaté prvky.

Firma FEBA dodala k aranžmá sluneční brýle vyrobené z chirurgické oceli EXCLUSIVE SUNGLASSES, které jsou extrémně pružné a pevné. Ve vitríně uvidíte také dětské sluneční brýle SAHHARA KIDS, které jsou v podstatě nezničitelné – alespoň co se dětských možností týče.

Aranžmá společnosti ESSILOR vévodí model automobilu Bugatti Veyron. Ten odkazuje na prezentované čočky s inovací pro řidiče EyeDrive, které dokážou redukovat až 90% oslnění.

Všechny vitríny naleznete v pavilonu V u OPTA Fóra – přijďte se inspirovat!

Datum: 10.3.2017 13:51:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště