Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

DESIGN & TREND 2020

 

Vážení vystavovatelé,

v letošním roce Vám opět nabízíme na veletrhu OPTA možnost aktivní účasti zdarma v projektu DESIGN & TREND 2020. V pavilonu „B“ v prostoru OPTA FORUM bude k dispozici celkem 6 vitrín – suplující výlohy optických obchodů, které aranžéři vyaranžují z Vašich produktů atraktivním způsobem ve stylu současných trendů tak, aby co nejvíce zaujaly kolemjdoucí Vaše potenciální zákazníky a pozvaly je na Váš veletržní stánek.

Pokud Vás naše nabídka prezentace v projektu DESIGN & TREND zaujala, potvrďte nám, prosím, nejpozději do 10. února 2020 Váš zájem. Počet vitrín je omezený, takže jen nejrychlejší z Vás se do tohoto projektu dostanou. Následně Vám zašleme detailní pokyny pro dodání Vašich produktů a ostatních firemních propagačních materiálů za účelem umístění v těchto „výlohách“.

Je samozřejmé, že všechny exponáty budou ze strany veletržní správy řádně pojištěny. Na každé výloze bude vizitka s názvem firmy, která exponáty zapůjčila s číslem stánku na veletrhu. Je jisté, že tento úspěšný projekt DESIGN & TREND bude náležitě komunikován a medializován směrem k odborným návštěvníkům. V této souvislosti budou účastníci projektu vyzváni, aby nám dodali co nejvíce informací o jejich firmě, produktech a novinkách, na které chtějí pozvat zákazníky do stánku. Zároveň bychom chtěli připomenout, že zvýrazněným tématem veletrhu OPTA 2020 je „Kvalita vidění pro všechny generace“.

Kromě výše uvedeného bychom Vám chtěli ještě nabídnout v rámci zviditelnění Vaší firmy na veletrhu možnost umístění max. 3 ks zarámovaných firemních plakátů s produkty (nejlépe formátu A1) v restauraci resp. Relax zónách v pavilonu „B“ po celou dobu veletrhu.

Věříme, že využijete všechny naše nabízené možnosti přidané hodnoty k ještě efektivnější účasti na 26. ročníku veletrhu OPTA 2020.

Kontakt:
Ing. Bohuslava Knopová
tel. 54115 2818 • mobil: 602 768 621 • e-mail: bknopova@bvv.cz

Datum: 14.1.2020 15:09:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště