Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
13.-15.3. 2020

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Ceny TOP OPTA uděleny pěti exponátům

 

DNEye® PRO technologie & DNEye® Scanner 2+
Kategorie:  Technologie v oční optice
Umístění:  Pav. V, st. č. 050
Výrobce:  LUNEAU TECHNOLOGY OPERATIONS
Vystavovatel:  Rodenstock ČR s. r. o.

Revoluční technologie DNEye® PRO umožnila společnosti Rodenstock přesně změřit individuální anatomii jakéhokoliv lidského oka a stát se tak jediným výrobcem na světě schopným vyrobit individuální brýlovou čočku zohledňující také biometrická data oka. Výroba čoček na základě standardních hodnot "schématického oka" dle Gullstrandovy metody se tak po dlouhých 118 letech stává zastaralou. Přichází doba individualizovaných čoček Rodenstock, záruky tak ostrého vidění, jaké tu ještě nebylo. Vše za pomocí technologie přístroje DNEye® Scanner 2+ spojuje špičkovou subjektivní refrakci a nejlepší objektivní měření jaké zde tu kdy bylo. Při objektivní refrakci jsou získána data o velikosti zornice při různém osvětlení a vidění na různé vzdálenosti a na základě těchto dat je propočten vliv chyb zobrazení vyššího řádu, který je následně korigován v brýlových čočkách Rodenstock. Brýlové čočky tak umožňují 100% využití osobního potenciálu na vidění.

ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxeTM
Kategorie: Brýlové a kontaktní čočky, jejich úpravy a zušlechtění
Umístění:  Pav. V, st. č. 070
Výrobce:  Johnson & Johnson Vision Care Inc.
Vystavovatel:  Johnson & Johnson s.r.o.

Kontaktní čočky ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxeTM používají nový koncept – Slzy integrující design (Tear-infused Design) – inspirovaný strukturou a funkcí slzného filmu. Technologie HydraLuxeTM spočívá ve vylepšené zhuštěné zvlhčující síti. Ta zachytává slzy a obsahuje vysoce prodyšný hydratovaný silikon, který integruje slzný film nositele. Díky kombinaci těchto unikátních vlastností se jedná o čočku, která napomáhá udržovat stabilní slzný film a stává se tak skvělou volbou i pro klienty s náročným životním stylem.

Sportovní brýle X-Kross

Kategorie:  Brýlové obruby  a sluneční brýle
Umístění:  Pav. V, st. č. 008
Výrobce:  Optic Fashion GmbH
Vystavovatel:  Optika Čivice s.r.o.

X-Kross jsou sportovní brýle. Jedná se o stavebnicový systém, který umožňuje uspokojit prakticky každého zákazníka. 19 barevných variant obrub. 57 funkčních štítů rozdělených do 5-ti kategorií podle druhu sportu. Velké množství barevných doplňků. Možnost Dioptrické korekce až do +/- 15 D.

Progresivní brýlové čočky Varilux X Series

Kategorie: Brýlové a kontaktní čočky, jejich úpravy a zušlechtění
Umístění:  Pav. V, st. č. 025
Výrobce:  Essilor International
Vystavovatel:  ESSILOR - OPTIKA, spol. s r. o.

Varilux X series™, nejmodernější multifokální brýlové čočky Varilux. Díky unikátní technologii Xtend nositel získá kvalitnější přechod vidění v oblasti na délku paže a  nemusí nepřirozeně natáčet hlavu a hledat zónu ostrého vidění.

Blackfin ARC BF822 817

Kategorie: Brýlové obruby a sluneční brýle
Umístění:  Pav. V, st. č. 034
Výrobce:  Pramaor Srl - Italian Titanium Eyewear
Vystavovatel:  Sagitta Ltdl. spol. s r.o.

Oblouk jako nosný konstrukční prvek v architektuře, který svou symetrií a rovnováhou mezi kontrastními liniemi vytváří dokonalý tvar, je to, co inspirovalo název nového Blackfin BF822. BF822 ARC nelze interpretovat výhradně jako oblouk v architektuře, ale připomíná i zvlněný tvar luku. Je zvláštní formou obruby z jediného kusu titanu, který je uzavírá čočky v nosníkové části.

 

Datum: 11.3.2018 10:19:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště