Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bodypainting ve službách značek Coco Song a La Matta

 

Společnost FINEST GROUP zvolila pro veletrh OPTA atraktivní formu upoutávky nových kolekcí. Ústřední motivy italských značek Coco Song a La Matta prezentovaly přímo na svých tělech dvě krásné hostesky.

Čínské motivy detailně propracovaných květů na těle první z hostesek vzdaly hold exkluzívní značce Coco Song, která se inspiruje asijskou kulturou a uměním. „Brýle Coco Song jsou velmi originální a výjimečné. Jde o ruční výrobu, takže každá obruba se liší v drobném detailu - rozdílným zbarvením, zdobením na jiném místě a podobně. Zdobí se pravými polodrahokamy a postříbřenými kovovými detaily, hodně se využívá přírodního hedvábí, peří ze pštrosů a pestrobarevných tropických ptáků i jiných zajímavých materiálů. Typické jsou květy zalité ve stranicích,“ popisuje marketingová specialistka společnosti FINEST GROUP Andrea Uhráková. Coco Song znamená v překladu znovuzrození a jde o značku spojující asijskou exotiku a krásu přírodních materiálů s precizním italským designem.

Návštěvníci pavilonu V jistě nepřehlédli ani druhou dívku pokreslenou motivy tygřice. Tento vzor je typický pro italskou značku La Matta, jejíž modely vynikají smyslností, živočišností a energií. „Přivezli jsme na Optu novou kolekci značky La Matta stejně jako novinky značek Coco Song. Kaos, Genesis a Oliviero Contini představené na MIDO v Miláně. Jde o značky s typickým a rozeznatelným rukopisem, jejichž nové kolekce zde mají českou a slovenskou premiéru. Velmi se líbí také nové modely značky Kaos v odvážných kombinacích bláznivých barev. Tuto italskou unisex kolekci plnou hravosti a fantazie si oblíbili hlavně mladí lidé,“ doplnila Andrea Uhráková.

FINEST GROUP není pouze distributorem italských značek, ale vyrábí také vlastní obruby pod značkami Effect, Luca Martelli a Roberto Carrer.

Datum: 11.3.2017 16:31:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem (2019)

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště