Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Penzion Vanessa

Penzion Vanessa Vám nabízí kvalitní ubytování v blízkosti brněnského výstaviště (6 minut autem, 15 minut MHD). Hostům nabízíme 10 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Pokoje jsou vybaveny luxusními postelemi, vlastním LCD televizorem, Wi-Fi připojením a sociálním zařízením. Některé z nich dále disponují privátní saunou, vířivými vanami či vlastní terasou. Veškeré doplňující informace najdete na našem webu www.ubytovani-penzion-brno.cz.

Penzion Vanessa, Veslařská 78, Brno - Jundrov 
REZERVACE: tel.: 601 601 255 , info@ubytovani-penzion-brno.cz

Penzion Vanessa Penzion Vanessa
Penzion Vanessa Penzion Vanessa

HOTEL VICTORY

Pro váš pobyt jsou k dispozici plně nekuřácké prostorné superior pokoje též jako apartmány. Interiér pokojů je navržen v harmonii s celkovou architekturou celého resortu, jehož je Hotel Victory nedílnou součástí. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a odhlučněny zaručující klidný a ničím nerušený pobyt.

Klimatizované pokoje v kategorii SUPERIOR DOUBLE s rozměrem lůžka 200 x 200 cm jsou vybaveny chytrými televizemi úhlopříčky 107 cm, minibary, trezory a rychlovarnými konvicemi.

Vysokorychlostní WIFI připojení na hotelových pokojích též jako ve všech veřejných prostorách hotelu všem klientům našeho hotelu bezplatně k dispozici.

Wifi zdarma • TV • Mini Bar • Snídaně • Parkování zdarma • Servis 24h

HOTEL VICTORY, Vintrovna 35/443, 66441 Popůvky
www.hotelvictory.cz

Hotel Victory Hotel Victory
Hotel Victory Hotel Victory

Zde může být i vaše firma - Název firmy

Na tomto místě bude krátký popis vaší firmy nebo popis služeb, které nabízíte zákazníkům. Délka tohoto popisu je omezena. Prezentace bude v české, anglické a německé verzi. V levé části pak bude umístěn obrázek, který nám zašlete.
Pokud máte zájem být zobrazeni v tomto přehledu našich partnerů, kontaktujte prosím oddělení reklamy na telefonu 541 152 216 nebo e-mailem reklama@bvv.cz.

Zde bude kontakt včetně odkazu na vaši www adresu (max 80 znaků).

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště