Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vila Löw-Beer v Brně

Secesní vila byla nedávno kompletně památkově obnovena, zároveň došlo k rekonstrukci Celnice a revitalizaci zahrady. V Celnici se nachází komorní galerie a stylová kavárna. Ve vile je k vidění nová muzejní expozice Svět brněnské buržoazie mezi Löw-Beer a Tugendhat. V areálu vily se během celého roku konají četné kulturní akce. Prostory vily a zahrady je také možné pronajmout pro komerční účely.

Otvírací doba: celoročně, út-ne, 10-18h

Foto: Schodišťová hala vily a uliční průčelí (foto Tomáš Dittrich pro společnost RAKO)

Vila Löw-Beer, Drobného 22, Brno , tel.: 544 245 010
vila@vila.muzeumbrnenska.cz , www.vilalowbeer.cz

Vila Low-Beer Vila Low-Beer

Mezinárodní hudební festival Brno

Byl založen v roce 1966, kdy činnost brněnských uměleckých institucí dostávala po letech tuhé izolace zase mezinárodní rozměr a otvírala Brno a jeho hudební život okolnímu světu.

Zřízením dalších větví festivalu se tento původní "velký" festival stal MORAVSKÝM PODZIMEM. Vedle něho probíhá (od roku 1992) každý rok ve dvou týdnech mezi Květnou a Bílou nedělí VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY situující svých šest většinou orchestrálně kantátových večerů do brněnských chrámů.

Třetí větví festivalu je pohyblivá (v čase i místem konání) EXPOZICE NOVÉ HUDBY usilující o netradiční prezentaci současné, často experimentální tvorby. Jejích pět večerů má každý rok společný námět, spojující svým způsobem velmi rozdílné výkony interpretů, mezi nimiž se objevují mezinárodní špičky ve svém oboru.

Pořadatelem MHF BRNO je FILHARMONIE BRNO, p.o. 

Aktuální programy festivalů naleznete na www.mhf-brno.czwww.filharmonie-brno.cz nebo na Facebooku.

Zde může být i vaše firma - Název firmy

Na tomto místě bude krátký popis vaší firmy nebo popis služeb, které nabízíte zákazníkům. Délka tohoto popisu je omezena. Prezentace bude v české, anglické a německé verzi. V levé části pak bude umístěn obrázek, který nám zašlete.
Pokud máte zájem být zobrazeni v tomto přehledu našich partnerů, kontaktujte prosím oddělení reklamy na telefonu 541 152 216 nebo e-mailem reklama@bvv.cz.

Zde bude kontakt včetně odkazu na vaši www adresu (max 80 znaků).

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště