Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Brno-transport ®

Přeprava osob, airport transfer, VIP a limuzin servis po celé EU černými limuzínami a minibusy Mercedes, anglicky, německy a italsky hovořící řidiči v obleku. Ve vozech poskytujeme zdarma: občerstvení, WIFI, USB, 230v adaptér. Možnosti platby - Visa, Amex, PayPal. 
Specializace přepravy zahraniční klientely a VIP hostů, organizace meetingů a zajišťování přepravního servisu na prestižní úrovni.

J. Vávra, Tel. 773 147 258, email: info@brno-transport.czwww.brno-transport.cz

Brno Transport Brno Transport
Brno Transport Brno Transport

Myjómi družstvo invalidů

Myjómi družstvo invalidů Vám nabízí ruční mytí osobních i nákladních automobilů, montážní a demontážní práce, controlling, výrobu papírových krabiček, drobné zámečnické práce a šití, polepování a balení výrobků, další služby dle domluvy. Poskytujeme pravidelnou kvalitní údržbu vašeho firemního či soukromého vozového parku (v režimu náhradního plnění). Dokážeme s naším zákazníkem projednat všechny možnosti spolupráce, a tím docílit jeho maximální spokojenosti.

Myjómi, Křižíkova 70 (areál spol. S.M.K.), 612 00 Brno, Královo Pole
Automyčka: Křižíkova 72 (areál D.I.S., s. r.o.) - obj. pí. Svobodová tel. 777 278 705
www.myjomi.cz

Myjómi Myjómi
Myjómi Myjómi
Myjómi Myjómi

 

Zde může být i vaše firma - Název firmy

Na tomto místě bude krátký popis vaší firmy nebo popis služeb, které nabízíte zákazníkům. Délka tohoto popisu je omezena. Prezentace bude v české, anglické a německé verzi. V levé části pak bude umístěn obrázek, který nám zašlete.
Pokud máte zájem být zobrazeni v tomto přehledu našich partnerů, kontaktujte prosím oddělení reklamy na telefonu 541 152 216 nebo e-mailem reklama@bvv.cz.

Zde bude kontakt včetně odkazu na vaši www adresu (max 80 znaků).

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště