Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

NATUR EXPO BRNO
- - -

Veletrh udržitelného života v krajině

Konference Změna klimatu - příležitost nebo hrozba pro naši krajinu (Generel vodního hospodářství krajiny České republiky)

 

Ve čtvrtek 11. května 2017 proběhne jako součást doprovodného programu NATUR EXPO BRNO konference  Změna klimatu - příležitost nebo hrozba pro naši krajinu (Generel vodního hospodářství krajiny České republiky) . Konferenci pořádá Ústav výzkumu globální změny Akademie věd ČR, v.v.i. ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Státním Pozemkovým Úřadem. Konference se zúčastní vědecké špičky zabývající se vývojem klimatu a zejména jeho dopady na zemědělství, dále vrcholní politikové i zástupci akademické sféry, mezi zvanými budou také představitelé obcí. Zazní zde zásadní informace o dopadech klimatické změny a možných adaptacích a to především na aktuálně jednu z největších hrozeb měnícího se klimatu, kterou je sucho. Budou představeny nové informační portály www.klimatickazmena.cz a www.intersucho.cz.  Prezentovány budou závěry Generelu vodního hospodářství krajiny České republiky a výsledky Bilance vodních zdrojů pro zemědělské závlahy.

Žádáme Vás o laskavé potvrzení Vaší účasti na emailu: konference_brno@czechglobe.cz nebo telefonicky na čísle 773752858 do 2.5. 2017.

Podrobný program konference

Datum: 21.2.2017 12:52:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště